Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

OK Dzięki wielkie ;) Raczej w temacie kabelków to odwiedzę naszego specjalistę w tym temacie "krzysaudi" :)

Tylko teraz RNS-E szukać w dobrej cenie i BNS pogonić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że już po świętach dzisiaj chciałem wreszcie dokończyć oświetlenie ledowe tablicy rejestracyjnej ori oczywiście :D , problem to wywalający błąd na na desce rozdzielczej :( , zamontowałem tgz kasownik błędów i niestety błędy dalej są :kwasny: może ktoś by mi pomógł?

już tak się zastanawiam czy ten kasownik podpiąłem w złe miejsce , ale wydaje mi się że próbowałem już wszystkie możliwe sposoby, ktoś z was już robił to w swojej Audi? wiem że jest oświetlenie ledowe do tablic za niecałe 70zł nie ori :facepalm: które nie wywala błędów, ja takich nie chce , zostanę przy ori tych których kupiłem , tylko jak się pozbyć błędów?

IMG_0570.jpg

IMG_0568.jpg


widać na zdjęciach gdzie był podłączany rezystorek , próbowałem już wszystkich możliwych prób :) a może nie , już sam niewiem :grin: opaski termokurczliwe mam , spokojnie :naughty: więc tak tego nie zostawie :)


już tak się zastanawiam ,że jak wróce za tydzień do Niemiec to tam już kupię ten adapter http://www.kufatec.de/shop/de/Audi/A4-B6/8E/Adapter-LED-Kennzeichenbeleuchtung-Audi-A4-B6-B7-/-Audi-A3-8Pktóry podejdzie plug&play , ale jeszcze jutro spróbuje jak się nie uda kupię te Adapter :) bo niestety u nas w kraju tego nie dostane :facepalm: chyba że ma ktoś namiar ,będę wdzięczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie a łudziłem się :naughty: bo jakość tych rezystorków zostawia naprawdę wiele do życzenia :)tak jak mówiłem spróbuje jeszcze jutro , jak się nie uda kupię adapter w DE

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że już po świętach dzisiaj chciałem wreszcie dokończyć oświetlenie ledowe tablicy rejestracyjnej ori oczywiście :D , problem to wywalający błąd na na desce rozdzielczej :( , zamontowałem tgz kasownik błędów i niestety błędy dalej są :kwasny: może ktoś by mi pomógł?

już tak się zastanawiam czy ten kasownik podpiąłem w złe miejsce , ale wydaje mi się że próbowałem już wszystkie możliwe sposoby, ktoś z was już robił to w swojej Audi? wiem że jest oświetlenie ledowe do tablic za niecałe 70zł nie ori :facepalm: które nie wywala błędów, ja takich nie chce , zostanę przy ori tych których kupiłem , tylko jak się pozbyć błędów?

IMG_0570.jpg

IMG_0568.jpg

widać na zdjęciach gdzie był podłączany rezystorek , próbowałem już wszystkich możliwych prób :) a może nie , już sam niewiem :grin: opaski termokurczliwe mam , spokojnie :naughty: więc tak tego nie zostawie :)

już tak się zastanawiam ,że jak wróce za tydzień do Niemiec to tam już kupię ten adapter http://www.kufatec.de/shop/de/Audi/A4-B6/8E/Adapter-LED-Kennzeichenbeleuchtung-Audi-A4-B6-B7-/-Audi-A3-8Pktóry podejdzie plug&play , ale jeszcze jutro spróbuje jak się nie uda kupię te Adapter :) bo niestety u nas w kraju tego nie dostane :facepalm: chyba że ma ktoś namiar ,będę wdzięczny :D

Musisz wpiąć się w szary + brązowy nad nim na zdjęciu. Tylko zerwij kawałek izolacji na tych kablach żeby były same żyły widać bo inaczej może właśnie nie łączyć i będziesz miał błąd cały czas lub czasami będzie Ci wywalało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak powiadasz :) ? a robiłeś już to w swoim aucie? jutro będę to robił , ale rzeczywiście tej izolacji nie ściągałem, więc może tutaj leży problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem. 10 minut roboty tylko ściągnij izolacje na szarym i brązowym kablu. Mi działa od tygodnia prawidłowo i błędu nie ma.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro tak zrobię :)

Niestety mój kasownik błędów nie działa tak jak powinien , więc wrócę do tego że kupię ten ori adapter w Niemczech i zamontuje jak ma być :)

A dzisjaj przyszły nowe listwy progowe S line :) wziąłem się za robotę i już są na aucie :banan:

IMG_0578.jpg

Trzeba było oczywiście je lekko nasmarować czymś :D

IMG_0589.jpg

IMG_0612.jpg

Od razu mimo mrozu musiałem swoją Audi lekko wypucować :) ale oczywiście później wysuszyłem :D nasmarowałem uszczelki i schowałem do garażu :D

Passat taty w tle :) jutro przejdzie taki zabieg :wink:

IMG_0608.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego koszt adaptera, o którym mowa wyżej jest dość spory ale masz gwarancję, że będzie działać, nie będzie się nagrzewać itd. Zamawiałem dla kilku osób i wszyscy zadowoleni, w tym i ja sam. :wink4:

Tutaj o tym jest mowa :wink4:


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/206016-montaz-ledowego-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-z-a5b8/page-14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tak jak mówisz, w przyszłym tygodniu będę już w DE , i tam postaram się zamówić ten adapter , koszt coś około 25Euro, i przynajmniej rzeczywiście pewne że to będzie działało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki i działa bez zarzutów:

http://sklep.motohid.pl/pl/p/Filtr-CAN-Kasownik-bledu-do-lampek-rejestracji/450

Co prawda dopiero trochę ponad tydzień ale odpalałem auto i gasiłem sporo razy przez ten czas i nie słyszałem piszczenia z błędem na zegarach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam coś podobnego , i powiem ci że zamontowałem tak jak mówiłeś , błąd jest , raz go nie ma i do tego grzeje się nie miłosiernie :facepalm: postanowiłem poczekać jeszcze chwile kupię ori adapter i zrobię to już tak jak powinno być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już rok jeżdżę z takim jak kolega wyżej z motohid i nic się nie dzieje.

wiesz co u mnie też działało , jak lekko zruszyłem to przestało i nieziemsko się nagrzewało, ja zrezygnowałem bo pracuje w Niemczech i tam sobie kupie ten adapter który jest prosty do zamontowania i do tego dział jak należy :)

no i wyszło elegancko

dzięki wielkie :hi:

Na ten rok moim celem będzie zamontowanie zderzaka S linowego :D , więc zaczynamy poszukiwania :)

Pierwsza podróba już jest :kwasny: a myślałem że to oryginał :facepalm:

sfdsx_bvf.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypalisz sie z tym okablowaniem : )

Napisz do kolegi tominick PW on przygotuje Ci cos sensownego , nie te czasy żeby za zarówką ciągnąć przewód z rezystorem do oświetlenia

tablicy rejestracyjnej , Zapytaj o gotowy moduł pod samodiagnoze do oświetlenia tablicy rej i masz P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypalisz sie z tym okablowaniem : )

Napisz do kolegi tominick PW on przygotuje Ci cos sensownego , nie te czasy żeby za zarówką ciągnąć przewód z rezystorem do oświetlenia

tablicy rejestracyjnej , Zapytaj o gotowy moduł pod samodiagnoze do oświetlenia tablicy rej i masz P&P

Potwierdzam, ledy od Tomka montowałem już w czterech (dwóch moich) autach i zero problemów, wszystko P&P, bez błędów a jakośc wykonania rewelacyjna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje panowie z tymi ledami,teraz juz jestem w niemczech,postaram sie zamowic adapter,ze strony niemieckiej i zaloze ja nalezy:-) dziekuje bardzo za mile slowa

Mały gadżecik dotarł do mnie:-)

SAM_6052.jpg

Pochwale się jak zamontuje:-)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...