Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie najlepszy temat :good: Choć to zapewne dlatego, że mam z wyglądu prawie identyczną, a z modami celujemy prawie tak samo :D

Choć ja poszukiwania takiej kierownicy zakończyłem... Zakupami xenonu :decayed:

Powodzenia w dalszych modach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ale nie przesadzajmy:-) są lepsze:-) ale dziękuje:-) już czekam aż wreszcie wrócę do Polski i wreszcie zacznę zakładać to do kupiłem ,jeszcze tydzień i powrót , zakłdadanie zderzaka i grilla s line , i kiera z b8 plus oczywiscie koła letnie 18 :-) :-) , bo w końcu jest już wiosna:-) a bixenon tez mam w planach ale gdzieś w okolicy wakacji:-)

Wpadły dzisiaj chrom pokrętła do RNS-E :naughty:

IMG_0710.jpg

Do tego wreszcie wpadł kabelek z kufatec.de do oświetlenia led

IMG_0711.jpg

i do kółek tylnych :) by lekko wyszło :grin: dystansik :)

IMG_0713.jpg

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się kolego . :thumbup1:


Dzięki wielkie ale nie przesadzajmy:-) są lepsze:-) ale dziękuje:-) już czekam aż wreszcie wrócę do Polski i wreszcie zacznę zakładać to do kupiłem ,jeszcze tydzień i powrót , zakłdadanie zderzaka i grilla s line , i kiera z b8 plus oczywiscie koła letnie 18 :-) :-) , bo w końcu jest już wiosna:-) a bixenon tez mam w planach ale gdzieś w okolicy wakacji:-)

Wpadły dzisiaj chrom pokrętła do RNS-E :naughty:

IMG_0710.jpg

Do tego wreszcie wpadł kabelek z kufatec.de do oświetlenia led

IMG_0711.jpg

i do kółek tylnych :) by lekko wyszło :grin: dystansik :)

IMG_0713.jpg

Jakiej grubości dystans ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11mm na oś :)chcę żeby tylne koła zrówanły się z rantem , albo nawet lekko wyszły , taki jest cel :)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we środę zakładam koła letnie plus dystans to zobaczę , ale pewnie tak jest jak mówisz , w miarę jedzenia apetyt rośnie :) kiere też dopiero w środę założę to się pochwale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tył wrzuciłem 15mm, które mi zostały po Passacie ;) Moim zdaniem jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego te zaślepki do spryskiwaczy jak sie tam trzymają mozna je jakoś przymocować bez tego całego mechanizmu który je wysuwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze mozna ja tak mam zrobione bo narazie nie mam sprysków śrubki wkrecone i trytytkami chycone zaslepki dodatkowo taśma dwustronna i trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj na zdjęciu są akurat tylko tak przyczepione do celów fotografii :) ale jutro bede mocował spryski i zakłdał zderzak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze mozna ja tak mam zrobione bo narazie nie mam sprysków śrubki wkrecone i trytytkami chycone zaslepki dodatkowo taśma dwustronna i trzyma

Dzięki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po paru miesiącach leżakowania moich ledów do tablicy rejestracyjnej z powodu braku odpowiedniego rezystora ,która zniweluje błędy żarówki, dziś wreszcie założone :):banan: oczywiście razem z przewodem z kufatec .de :) (niecałe 30 euro, ale naprawdę warto)

IMG_0729.jpg

Kolejną rzeczą było ogarnięcie zderzaka S-line :D wreszcie mam :) spryski również aktywowane :banan:brak jak na razie rameczki na tablice ale na dniach będę kupował

IMG_0730.jpg

Idźmy dalej :grin: pokrętła chrom na RNS-ie :) tutaj wielkie podziękowania dla kolegi Tom A4 :hi: sam bym tego nie ogarnął :facepalm:

IMG_0737.jpg

Jak gałeczki są w chromie nie wypadałoby by kiera była zwykła :) więc została założona i aktywowana kiera S-lina pikowana multifunkcja z b8 :)

IMG_0757.jpg

IMG_0746.jpg

Oczywiście 18 pora było już założyć :)

IMG_0761.jpg



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...