Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

za tydzien zakladam wydajniejsza pompe wtryskowa wiec bedzie jeszcze lepiej........... :kox:

Jak dojedzie :gwizdanie:

o Dawid jak Ty bedziesz swoim autkiem chlopaki juz niech zapomna o wygrywaniu z kimkolwiek........... :wink4:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 21:03_________________________________________________i przywoz mi moja pompe................!!!!! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje nieudane. Mialem spotkanie oko w oko z jakims wielkim psem i audi ucierpialo. Naszczescie dalo sie jakos poskladac do kupy wszystko i dalej walcze z moca a latwo nie jest bo uparte jakos to moje cudo. Jak narazie to najlepsze przyrosty uzyskuje w spalaniu :decayed: Wtryski z S3 potrafia wypompowac ze zbiornika w szybkim tempie. Zreszta czego sie nie robi zeby miec czym polatac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta czego sie nie robi zeby miec czym polatac

może przekładka z S2,lub S1 :gwizdanie:

niema to jak ryk pieciu cylinderkow....................... :slina:

powiem Ci,że sam myślę ostatnoi nad takim swapem... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze mija sie to z celem. Lepiej bylo by kupic S2 i ja zrobic.

czemu? to byłby ewenement-i realizacja dość nietypowego planu-samo wrzucenie silnika do budy B6-nie jest jakimś technicznym wyczynem,technicznie-da radę,chodzi bardziej o problem, ze znalezieniem silnika w dobrym stanie,elektronika-w sumie też do ogarniecia...jeśli jesteśmy przyt przrzucie silnika-to i inne,większe turbo-też dałoby rade-ale to tylko takie rozważanie,bo nie mam silnika i miejsca,żeby takie coś zrobić... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze mija sie to z celem. Lepiej bylo by kupic S2 i ja zrobic.

czemu? to byłby ewenement-i realizacja dość nietypowego planu-samo wrzucenie silnika do budy B6-nie jest jakimś technicznym wyczynem,technicznie-da radę,chodzi bardziej o problem, ze znalezieniem silnika w dobrym stanie,elektronika-w sumie też do ogarniecia...jeśli jesteśmy przyt przrzucie silnika-to i inne,większe turbo-też dałoby rade-ale to tylko takie rozważanie,bo nie mam silnika i miejsca,żeby takie coś zrobić... :wink4:

No dac to sie da ale poza radoscia ze ma sie jeden z najbardziej kultowych silnikow to raczej nic wiecej. Owszem mozna zrobic z niego bardzo duzo ale jakimi kosztami?? Mysle ze lepszym rozwiazaniem bylo by wlozyc silnik 2.7bT i odpowiednio go zmodyfikowac napewno bedzie taniej i wiecej niz w 2.2T.

Wiec kiedy sie spotykamy ?

Jak dla mnie kazdy termin bedzie dobry. Rzucam wszystko i jade chocby na koniec GB :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie a może ktoś z was ruszy doopsko i pojedzie - np. w konwoju ze mną i kilkoma innymi CCCO - na Zlot w Kronach ? Rower dla Ciebie to będzie pierwsze mega wyzwanie wyjazdu dalej niż okolice Liverpoolu :> a dla reszty okazja do pogadania na żywo o porzadnych rezaniach. Chłopaki pomyślcie na bardziej serio o męskim wypadzie na największą imprezę Audio w Europie (jak i na Świecie). A jako wyzwanie rzucam wam moje TDI, które zazwyczaj łoi dupska większości klubowym Pb jak i TDI (blisko 200 KM i 430 + Nm - ograniczone przez możliwości VP44 i turbuleum) - no może akurat nie w S3 :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze mija sie to z celem. Lepiej bylo by kupic S2 i ja zrobic.

czemu? to byłby ewenement-i realizacja dość nietypowego planu-samo wrzucenie silnika do budy B6-nie jest jakimś technicznym wyczynem,technicznie-da radę,chodzi bardziej o problem, ze znalezieniem silnika w dobrym stanie,elektronika-w sumie też do ogarniecia...jeśli jesteśmy przyt przrzucie silnika-to i inne,większe turbo-też dałoby rade-ale to tylko takie rozważanie,bo nie mam silnika i miejsca,żeby takie coś zrobić... :wink4:

No dac to sie da ale poza radoscia ze ma sie jeden z najbardziej kultowych silnikow to raczej nic wiecej. Owszem mozna zrobic z niego bardzo duzo ale jakimi kosztami?? Mysle ze lepszym rozwiazaniem bylo by wlozyc silnik 2.7bT i odpowiednio go zmodyfikowac napewno bedzie taniej i wiecej niz w 2.2T.

I tu nie zgodzę się z kolegą co może ci dać silnik 2.2T? Nawet i 1000km pełno jest takich projektów po 800 i 1000km więc możliwości tego silnika są nieograniczone ,druga sprawa co do kosztów to też przemawiają za tym silnikiem przypomnę że mamy tutaj 5 cylindrów w rzędzie(więc jedna głowica)+jedno turbo(a nie dwa jak w 2.7BT),więc moim skromnym zdaniem lepiej jest kupić silnik 2.2T nawet padlinę i wyremontować go przy okazji zmieniając niektóre elementy na wytrzymalsze.Co do zakupu samego silnika to uważam że przy takich projektach powinieneś wziąść pod uwagę zakup całego samochodu z tego powodu odejdzie ci problem z instalacją elektryczną itp.Jeżeli ja bym miał się zdecydować na silnik 2.2T to na pewno wywaliłbym motronica no i cały aparat zapłonowy i zakupił vemsa.Co do zasadności takiego projektu może przekona cię ten link http://www.racingforum.pl/index.php?s=a22abfa068607a9e3b7889c04e544fc9&showtopic=74404&st=0&p=786220&#entry786220 poczytaj sobie myślę że warto.Ja osobiście także rozważałem zakup któregoś z tych silników i wstawieniem go do mojej niuni a kończy się tym że auto zostawiam żonie a sam kupuję S2 pod koniec tego roku i myślę że takie rozwiązanie jest najrozsądniejsze i takie polecam pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik szczere gratulacje z powodu narodzin córci.Gratuluje Tobie i twojej żonie,niech wam rośnie piękna i zdrowa !!! :notworthy::good::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...