Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz już wiem o co chodzi :> spojrzałem na opis profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A no w koncu jedyna sluszna marka :cool1: no i naped :evil:

a nie bedzie to przypadkiem S3? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety w sobote jade do polski takze nie bedzie mnie tym razem ale na nastepnym to w 100% zawitam !!! W przyszlym tygodniu zaczynam dzialac z autem bo jak narazie to doprowadzalem do porzadku serie bo jak to bywa z autami ze nie zawsze jezdzilo tak jak bym chcial. Po lekkim modzie dzialy sie cuda i trza bylo wrocic do serii ale temat opanowany. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie sobie modzicie w autkach...ładnie... :gwizdanie: :tongue4::wink4:

No prosze odezwal sie ten co seria jezdzi... :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik Ty tu nie podgwizduj tylko gadaj co zamiezasz znow popsuc w swoim furaczu zeby moc cos zmodowac :cool1:

na pierwszy rzut to chyba pojdą spręzyny niedługo,bo MOTu nie przeszła... :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam londynek net :naughty::evil: tam jest wielu ktorzy maja "szczescie" i pomagaja z motem, ja nie korzystalem bo nie musze ale podobno lokalny dojazd do klienta gratis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam londynek net :naughty::evil: tam jest wielu ktorzy maja "szczescie" i pomagaja z motem, ja nie korzystalem bo nie musze ale podobno lokalny dojazd do klijenta gratis ;)

ja do londynu mam 5 i pół godziny jazdy-wiec chyba nie skorzystam... :wink4::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik MOT zalatwimy jak cos na odleglosc daj znac jak bedzie potrzeba :evil:

ta... :naughty: Polak potrafi, kurde jestesmy jako narod dosc zdolni i kombinacje to chyba pasja wiekszosci z nas, ostatnio 4 dni kombinowalem jak zalatwic MOT na motor i udalo sie, ale jakis baran co sie oglaszal na londynku okazal sie nieslownym matolem i trza bylo korzysac z ciapkow :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik MOT zalatwimy jak cos na odleglosc daj znac jak bedzie potrzeba :evil:

pęknięta sprężyna i łożysko do wymiany-chyba dam im zarobić... :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komu ciabatym?? przestan oni i tak za duzo zarabiaja na nas biedych czystych Polakach :kwasny::angry:

u mnie ich nie ma za wielu :gwizdanie: nie -autko daje do anglików,ale oni zajmują sie moimi autami cały czas,znam ich i robią to,co trzeba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was ale u mnie to nie sa ciabaci ale ciapaci, i ja nie korzystam bron Boze z ich uslug np jako mechanicy bo oni sie gowno znaja, wykorzystalem ich tylko do zrobienia MOTu bo kazdy wie jacy oni sa pazerni na kase :naughty: a co do tego czy anglicy sa takimi dobrymi mechanikami to nie wiem, nigdy nie korzystalem, wiem natomiast ze ta sama robote tutaj wykonuje polowe taniej ale u znajomych Polakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...