Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Jak jakis zlocik w anglii to ja sie chetnie pisze.

pozdrawiam

obserwuj watek-info jest na bierzaco :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos z was zainteresowany naklejkami klubowymi VIII tury ? w kwietniu lece do PL i bede zamawial sobie moze ktos tez bedzie chetny no chyba ze ktos bedzie predzej i by nam przwiózł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat warty podjęcia :wink4: moge wrzucić na pierwsza stronke wątku i zobaczymy ilu bedzie chętnych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamówimy koszulki ,na zlocie ,spocie dobrze będziemy się prezentować.Zamówić grupowo ,jedna przesyłka do UK i rozdać na najbliższym zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamówimy koszulki ,na zlocie ,spocie dobrze będziemy się prezentować.Zamówić grupowo ,jedna przesyłka do UK i rozdać na najbliższym zlocie.

ja osobiście nie widzę przeciwskazań,ale tak poza tym ,to jest jeszcze jedna sprawa,o której trzeba porozmawiać,mianowicie chodzi o to,pod jaka banderą sie bedziemy spotykać....ja juz zrezygnowalem z funkcji moda na Audimaniacs...Panowie i Panie-jesli chcemy,żeby angielska grupa sie rozwijała,na tym Forum-jedynym wyjściem jest poświęcenie swojego czasu i energii na jedno Forum...co o tym myślicie...każdy miejsce wybiera sobie sam i nawet jesli ktoś będzie chciał być na dwóch forach-wrogiem nie będzie,ale jestem z tą grupą od początku i dbam o interes A4-klubu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mowisz Dominik. ja na zlot na wiosne pojade, ale moge nosic koszulke A4 dlatego, ze tu zaczalem. nie sadze, zeby komus to przeszkadzalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również,jade na zlot audi-maniacs ,przypominam że przy zakładaniu forum audi-maniacs zakładający je powiedział że od nikogo nie wymaga się odejścia ze swoich obecnych klubów,więc ja nie odszedłem uczestniczę w jego życiu nadal.Dlatego nie wydaje mi się że ktoś będzie miał mi za złe jak pojawię się tam w koszulce AudiA4.Tutaj rozpoczeła się moja przygoda z miłośnikami tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również,jade na zlot audi-maniacs ,przypominam że przy zakładaniu forum audi-maniacs zakładający je powiedział że od nikogo nie wymaga się odejścia ze swoich obecnych klubów,więc ja nie odszedłem uczestniczę w jego życiu nadal.Dlatego nie wydaje mi się że ktoś będzie miał mi za złe jak pojawię się tam w koszulce AudiA4.Tutaj rozpoczeła się moja przygoda z miłośnikami tej marki.

W pelni sie zgadzam z tym co napisales Andrzej...tyle, ze to co zakladalismy na poczatku nie pasuje do tego co teraz probuje zrobic Dominik...ale ja sie nie mieszam i nie ingeruje w jego decyzje...nie bardzo je jedynie rozumiem...

Dominik paru chlopakow z ekipy sie tez zdrowo na Ciebie wkurwilo bo nagle Ci sie odwidzialo i stwierdziles, ze teraz znow wszystkich przeniesiesz tutaj zapominajac po co tworzylismy tamto miejsce. Pomijam fakt tego, ze rozmawialismy na spocie nr 2 i wtedy kazdy, wlacznie z toba optowal za powstaniem czegos takiego....ba...chyba wtedy najglosniej wyrazales swoja opinie na ten temat....i nagle zmiana...znudzilo sie?

Nie jestem pewny czy jest sens pisac ten post i czy nie lepiej byloby zlac sie na to co robisz...

kluby, koszulki, loga....kto o to ku***a dba? chodzilo zawsze o dobra zabawe i trzymanie sie razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, ze to co zakladalismy na poczatku nie pasuje do tego co teraz probuje zrobic Dominik...ale ja sie nie mieszam i nie ingeruje w jego decyzje

na początku zakładaliśmy,że powstanie forum,skupiające trzy Kluby-A4,A6 i AKP UKD,a nie nowy klub Audimaniacs...

ef69a76a5380608dm.jpg

Paru chlopakow z ekipy sie tez zdrowo na Ciebie wkurwilo bo nagle Ci sie odwidzialo i stwierdziles, ze teraz znow wszystkich przeniesiesz tutaj zapominajac po co tworzylismy tamto miejsce

TWORZYŁEŚ-to Twoje dzieło-nie moje... :wink4: a czy przeniose WSZYSTKICH? o czym Ty mówisz?

...KAŻDY MIEJSCE WYBIERA SOBIE SAM...ja nie mam wpływu na ludzką wole i nawet nie chce w nią ingerować-będzie,co ma byc... :wink4:

wkurwili sie? i co teraz? ustawią sie,żeby mi najebać za to,że nie chcę być na Twoim forum,tylko na A4? :polew: :polew: :polew:

wtedy kazdy, wlacznie z toba optowal za powstaniem czegos takiego....ba...chyba wtedy najglosniej wyrazales swoja opinie na ten temat....i nagle zmiana...znudzilo sie?

:polew: :polew: :polew: jasne i właśnie dlatego napisałem takiego posta

ef69a76a5380608dm.jpg

i tego

6d6bb6c31c872e3bm.jpg :wink4:

Marcin-możesz mi wszystko zarzucić,ale jednego nie jesteś w stanie-zarzucic mi to,że nie obstaje za SWOIM Klubem,jakim jest A4

7a96f56ec761de39m.jpg

kluby, koszulki, loga....kto o to ku***a dba?

...nigdy tego nie rozumiałeś i nie zrozumiesz... :wink4: Klub A4,to coś,co przynosi mi sporo radości i choc jestem daleko od "siedziby"-nic nie stoi na przeszkodzie,żeby wszyscy w koło wiedzieli,że sie z TYM właśnie Klubem utożsamiam-koszulki,loga...same w sobie niewiele znaczą,ważniejsze jest,co sie robi dla Klubu,z którego pochodzą ... to sie nazywa pasja... :wink4:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 20:37_________________________________________________...domyślam sie również,ze blok na moje IP -to nie przypadek... :naughty::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak jest, kazdy robi co chce... Najwazniejsze aby sie spotkac co jakis czas, oderwac od codziennosci I dobrze zabawic... Nie wiem po co te cale dygresje wrzuty I nerwy... Luzik panowie, luzik, to tylko zycie, nie macie nic ciekawszego do roboty??!!

Wczoraj odbyl sie maly spocik pod banderą "Audi maniacs" w Ace Cafe, dzieki panowie za towarzystwo... Juz nie moge sie doczekac marca :)

Apropo AudiManiacs- serwer zdechl bo sie nie odpala??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co koledzy szeregi zwarte ,AUDI musi wygrać w tym konkursie na najlepszy Fan klub :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie ma powodu aby szarpac się. Każdy pochodzi z jakiegoś Klubu Audi. Nasze Audi-Maniasc powstało właśnie dla nas wszystkich Klubowiczów z innych Klubów, którzy wylądowali w UK. Ja jestem z AKP ponieważ tam się "wychowałem". I to jest moje pierwsze forum, na którym pozostawiłem najwięcej postów. Moim drugim forum jest Klub Audi A6, a trzecim właśnie Klub Audi A4. Natomiast tam nie poruszam się w tematyce UK tylkow sprawach czysto technicznych. Forum Audi -Maniasc jest najlepszym i największym jak do tej pory Polskim Forum Audi w UK i świetnie się rozrasta, i rozwija. Uważam, że niech każdy robi to co robił wcześniej, ale w UK jesteśmy sami dla siebie, bo Kluby takie jak A4, A6 czy AKP sa daleko i dają nam nie wiele miejsca na nasze brytyjskie sprawy. Jeżeli ktoś ma funkcje na różnych forach to wiadomo, że trudniej znaleść czas, aby poświęcić sie bardziej oraz być w kilku miejscach. Ale nie ma powodu, aby rezygnować z obecności na jednym z forów, czy klubów. Tak myślę :wink4:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...