Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

spadajcie :tongue4::wink4: chcecie znów mnie spić,bo sie obawiacie,że mógłbym wygrać... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak,tak mamy jeszcze coś do zrobienia :wink4: Wyścigi na gokartach :).

czyżby rewanżyk :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ochote się odegrać jestem zawsze do dyspozycji, np. jutro godz.13.45 na torze przy Manchester Road to tam gdzie ostatnio.Jutro mamy wyścigi sąsiedzkie Adrian jesteś mile widziany.Wiem że póżno się dowiadujesz ale tutaj nie jesteś aktywny.[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 22:40_________________________________________________I właśnie o tym mówię jak ktoś mało aktywny na tym dziale to nie może być na bieżąco :wallbash:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 23:39_________________________________________________W niedziele 14.03 2010 organizujemy zawody kartingowe w Leeds na zadaszonym torze,więc pogoda nic nam nie zrobi :) .Jak ktoś ma ochote na mały racing to podaje mój nr.tel. 07821027664 Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze jestem chętny ,niech tylko padnie jakaś propozycja :)[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 16:15_________________________________________________Propozycja na następne zawody obejrzyjcie ,tor jest naprawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dostaliśmy Pub (a dokładnie żona dostała, a ja "chwilowo" będę jeszcze pracował w obecnym Pubie a w nowym będe mieszkał, spijał po godzinach browarka i pomagał prowadzić biznes). Są tam dwa spore parkingi (jak na Pub - to nie Tesco w Bradford :tongue4: ), gdzie spokojnie pomieścić sie może fajna ekipa Audi. Myślałem dawno o zorganizowania Zlotu (choć niestety, ale Bristol nie jest tani), ale w zamian za gokarty myślałem o innych dyscyplinach rozrywki - jak dla mnie nr. Laser Fusion (1 godzina = 2 godzinom gokartów, no i więcej trafień :tongue4: ), wcześniej duży stół, np. w Pizza Hut, po Laser Fusion kręgle (lokal obok), po kręglach marsz do kina (wszystko w jednym centum rozrywki, jakieś 13 kin do wyboru, a my pewnie pójdziemy na coś w 3D) a po seansie zabawa grupowa w biciu i piciu pianki browarkowej aż do rana już na miejscu w Pubie - tylko dla nas, a ja mogę polewać :good:. To taka moja wizja, jest tam możliwośc zrobienia grilla, zorganizowania show na mokry podkoszulek itd.

ps. Co o tym myślicie ? Taką propozycję rzucam po raz pierwszy i to tylko (na razie) tutaj.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł- fajnie,że masz miejscówkę-pomyślimy,w Bristolu jeszcze nie byłem... :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie git:) to moze byc takie "nasze" miejsce:) mozesz nawet pomyslc o zorganizowaniu czegos w stylu ACE CAFE, jak w Londku :)

tak czy inaczej jestem jak najbardziej za:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bombowy :good:, oby tylko wypalił. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma nie wypalić-nie tyle kilometrów się jechało,żeby się spotkać... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypali na pewno :tongue4: Powoli zaczynamy sie przeprowadzać do Pubu, czeka nas jeszcze wyjazd do PL, potem szkolenie dla żony itd. Jak będziemy gotowi to będe przygotowywał się do zorganizowania - na pewno będzie warto :wink4: Myślę, że na jesień zaraz po wakacjach a może nawet wcześniej zorganizujemy i sie zabawimy w Bristolu :tongue4:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewamy się promocji :gwizdanie: Buy one get 3 free :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewamy się promocji :gwizdanie: Buy one get 3 free :polew: :polew: :polew:

hehehe, co Ty na to paw??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewamy się promocji :gwizdanie: Buy one get 3 free :polew: :polew: :polew:

hehehe, co Ty na to paw??

Ja jestem też za, ale będziemy to załatwiać wspólnie z nowym managerem (czyli z panią Asią :tongue4: ). Na pewno zrobimy tak, aby wszyscy byli zadowoleni :good:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zrobimy tak, aby wszyscy byli zadowoleni

,,,w biznesie,to chyba właśnie o to chodzi,żeby wszyscy byli zadowoleni... :cool1::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zrobimy tak, aby wszyscy byli zadowoleni

,,,w biznesie,to chyba właśnie o to chodzi,żeby wszyscy byli zadowoleni... :cool1::wink4:

gorzej jak ktoś w trunkach z dystrybutora gustuje, trzeba będzie petrol station wydzierżawić bo takich też tu mamy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak ktoś w trunkach z dystrybutora gustuje, trzeba będzie petrol station wydzierżawić bo takich też tu mamy

...najlepsza jest 99 z asdy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...