Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

a propos zlotów to szykuje się letni zlot audimaniacs http://autka.biz/viewtopic.php?t=15 więc może byśmy połączyli zloty i się spotkali wspólnie? zwłaszcza że to jest bardzo dobra lokalizacja (centrum uk a nie jak dotychczas tylko anglii) :good: no i piękna okolica. mam nadzieję zwłaszcza na wspólny pierwszy wyjazd ziomków ze szkocji to co ruszamy tyłki czy dalej tylko debatujemy? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A gdzie według ciebie jest centrum UK :shocked:.Patrząc na mape to wychodzi mi że spotkania w środkowej części UK. to właśnie tu gdzie odbywały się ostatnie zloty Leeds,Bradford.Nie czepiajmy się nazw .UK, Anglia ,wiemy o co chodzi.Co do zabierania żon ,dzieci ,dziewczyn to wspomnę że na zlotach w których uczestniczyłem były całe rodziny.I każdy znalazł dla siebie temat.Panowie byli zadowoleni a i panie również.Jeżeli chodzi o połączenia zlotów z A-M jestem za ale chyba powinniśmy dostać zaproszenie od nich.Ten temat śledzę i niczego takiego nie widziałem. Sprawdziłem gdzie ma się odbyć zlot o którym mowa wyżej dla wyjaśnienia wszystkim zainteresowanym jest to Lake District koło Kendal.Dodam że jest to kraina jezior,miejsce naprawdę piękne.Można popływać statkiem wycieczkowym i wynająć małą motorówkę lub łódż wiosłową jak kto woli.Miejsce godne polecenia.Znam osobiście jedno miejsce camping gdzie można wynająć coś w rodzaju dużej przyczepy na kołach która mieści 8 osób.Ale to już sprawa organizatorów tego zlotu i nie mnie się mieszać w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by mi bardzo odpowiadalo koledzy!

Lake District - Tam jezdzimy z rodzinka co roku, polecam Coniston (mozna tanio na polu namiotowym wynajac miejsce, sklepik, prysznice, itd.) Wiele atrakcji wokol. Piekna okolica.

Moze tam? :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie według ciebie jest centrum UK :shocked:.Patrząc na mape to wychodzi mi że spotkania w środkowej części UK. to właśnie tu gdzie odbywały się ostatnie zloty Leeds,Bradford.Nie czepiajmy się nazw .UK, Anglia ,wiemy o co chodzi.Co do zabierania żon ,dzieci ,dziewczyn to wspomnę że na zlotach w których uczestniczyłem były całe rodziny.I każdy znalazł dla siebie temat.Panowie byli zadowoleni a i panie również.Jeżeli chodzi o połączenia zlotów z A-M jestem za ale chyba powinniśmy dostać zaproszenie od nich.Ten temat śledzę i niczego takiego nie widziałem. Sprawdziłem gdzie ma się odbyć zlot o którym mowa wyżej dla wyjaśnienia wszystkim zainteresowanym jest to Lake District koło Kendal.Dodam że jest to kraina jezior,miejsce naprawdę piękne.Można popływać statkiem wycieczkowym i wynająć małą motorówkę lub łódż wiosłową jak kto woli.Miejsce godne polecenia.Znam osobiście jedno miejsce camping gdzie można wynająć coś w rodzaju dużej przyczepy na kołach która mieści 8 osób.Ale to już sprawa organizatorów tego zlotu i nie mnie się mieszać w to.

jakby wsiąść pod uwagę Highlandy to można by powiedzieć że środek uk jest gdzieś troszkę poniżej tego jeziorka a nie w Leeds,ale to nie ważne i nie będziemy tu dyskusji geograficznych przeprowadzać; :no: co to zabierania żon na takie zloty to jestem jak najbardziej za ,chodziło mi tylko o to że jak spotykaliśmy się w Lublinie na placu zamkowym to moja pani czasami się po prostu nudziła i wolała zostawać w domu lub iść do koleżanki ale jak były zloty nad jeziorkiem to z ochotą jeździła ze mną więc tak jak wspomniałem jeśli wszyscy przyjadą z osobami towarzyszącymi będzie ok. i ostatnia sprawa to ta że tajemnicą poliszynela jest to że wielu ma konta także na audimaniacs które w końcu nie jest w żaden sposób konkurencyjne do tego a jednoczy miłośników :audi: chodzi o to że w Lublinie często spotykaliśmy się w gronie kilku klubów (audi klub,a4,czy volkswagen),więc można i tutaj,zwłaszcza że wszyscy powinni mieć w miarę po równo drogi. mam nadzieję że mój post zachęci do spotkania a nie wzbudzi dodatkowych kłótni . pozdrawiam kolegów i koleżanki ze Szkocji :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nie jest zadna tajemnica poliszynela konto na AM, ja mam ale jakos slabo tam dzialam, nie wiem czemu, nawet nie chce tamtego forum oceniac bo poprostu go nie znam, poznalem kilka osob podczas spota w ace caffe ale zaczalem pierw byc na tym forum i tak jakos zostalo, uwazam ze czekanie na zaproszenie od nich to cos niepotrzebnego, czytalem kiedys o jakims spieciu w AM, ale uwazam ze przeciez jakies fochowanie sie to troche dziecinne i obie strony (o ile mozna to tak nazwac) powinny zastanowic sie nad tym zeby zlot wypadl jak najlepiej i zeby jak najlepiej go wspominac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

po malo ciekawym dniu w sumie w całości spędzonym w aucie zony zbierając graty do mojej szkatułki ostatnio zaczolem sie bardziej interesować spotami ale z tego co tu widze to jakoś wypada jeden rocznie albo sie mylę

a tak z ciekawości to kto sie bawi w organizowanie bo ja bym sie pisal na dołączenie do zabawy. A co do miejsca może każdy zainteresowany zarzuci swoja propozycje ale to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku były zorganizowane 3 zloty .1-szy z nich w Leeds i dwa następne w Badford.W tym roku AM zorganizowało zlot koło Londynu w marcu.Teraz organizuje letni w okolicach Lake District.Moim zdaniem nie ma różnicy kto go organizuje, ważne kto się spotyka a mowa o miłośnikach AUDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dwa kluby,których forumowicze się spotykają,czy to AManiacs,czy A4-raz na jakiś czas spotkanie jest-jakiś czas temu Konrad do mnie wpadł i też było fajnie-dzień spędziliśmy w aucie -to nic ,ze nic twórczego nie zdziałaliśmy-teraz wiemy więcej...ostatnoi dołączy.l do naszej grupy Zbyszek z Newcastle-był u mnie dwa razy- dzisiaj,niestety zaszła potrzeba,żeby go zacholować do domu,bo ma problem,który ja przechodziłem,jadac do PL-w sumie jesteśmy porozrzucani po Uk,więc nawet jakies regionalne można zrobić raz na jakiś czas-Hull też nie jest daleko ode mnie-tyle samo,chyba,co do Leeds i Bradford-więc ja nie widzę przeciwskazań,żeby się spotkac mniejszą grupą-ogólnoangielskie Zloty-to grubsza organizacja Andrzej,Krystian i ja,coś o tym wiemy-nie umniejszając wkładu chłopaków z AM jak Mario-kasta, Misiek,czy Huan...kiedyś HHacek w Londynie robił spociki i też fajnie było...nie chodzi o to,żeby organizować duże kilkudniowe zloty-ja zawsze jestem za spontanami-jadąc gdzieś-wpaść do kogoś na kawę i jechac dalej... :wink4: czy zebrać się w kilku i zvagować auta-tak dla sportu... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dwa kluby,których forumowicze się spotykają,czy to AManiacs,czy A4-raz na jakiś czas spotkanie jest-jakiś czas temu Konrad do mnie wpadł i też było fajnie-dzień spędziliśmy w aucie -to nic ,ze nic twórczego nie zdziałaliśmy-teraz wiemy więcej...ostatnoi dołączy.l do naszej grupy Zbyszek z Newcastle-był u mnie dwa razy- dzisiaj,niestety zaszła potrzeba,żeby go zacholować do domu,bo ma problem,który ja przechodziłem,jadac do PL-w sumie jesteśmy porozrzucani po Uk,więc nawet jakies regionalne można zrobić raz na jakiś czas-Hull też nie jest daleko ode mnie-tyle samo,chyba,co do Leeds i Bradford-więc ja nie widzę przeciwskazań,żeby się spotkac mniejszą grupą-ogólnoangielskie Zloty-to grubsza organizacja Andrzej,Krystian i ja,coś o tym wiemy-nie umniejszając wkładu chłopaków z AM jak Mario-kasta, Misiek,czy Huan...kiedyś HHacek w Londynie robił spociki i też fajnie było...nie chodzi o to,żeby organizować duże kilkudniowe zloty-ja zawsze jestem za spontanami-jadąc gdzieś-wpaść do kogoś na kawę i jechac dalej... :wink4: czy zebrać się w kilku i zvagować auta-tak dla sportu... :gwizdanie:

odnośnie tego nic twórczego to się z tobą nie zgodzę :no: i mimo naszego niepowodzenia to kierownica i tak jest zamontowana :good: ciężko by było bez twojej pomocy Dominik :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie bardzo podobaja Wasze propozycje, takie spontaniczne meetingi w weekend, dla mnie super to brzmi. :good:

Mi tego brakuje tutaj, zeby sie spotkac, pogadac o autach czy podzialac.

To kiedy i gdzie?

[Ja zapraszam do Yorku! :)]

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę ,właśnie wczoraj byłem w York .W National Railway Museum .Wstęp free,tylko parking 7 fuli na cały dzień.Polecam te muzeum.W życiu nie widziałem takich lokomotyw.Szkoda że przy okazji nie odbył się mini zlocik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie moze dorzuce zbierac manatki i do HULL tutaj cala liste mozna wrzucic a przy humber bridge jest dosc zarabisty parking i park coby wiele autek pomiescic a w samym HUll jest interesujace street life museum no i jeszcze The Deep jak ktos lubi rybki ogladac moze bilety i drogie ale ponoc jak raz kupisz potem mozesz przez jakis czas tam za fre wchodzic co badz jest naprawde wiele do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie moze dorzuce zbierac manatki i do HULL tutaj cala liste mozna wrzucic a przy humber bridge jest dosc zarabisty parking i park coby wiele autek pomiescic a w samym HUll jest interesujace street life museum no i jeszcze The Deep jak ktos lubi rybki ogladac moze bilety i drogie ale ponoc jak raz kupisz potem mozesz przez jakis czas tam za fre wchodzic co badz jest naprawde wiele do zobaczenia

a m ożesz podać więcej szczegółów tego akwarium,czy co to jest :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam :oklaski: też super jest to oceanarium chyba tak mogę to nazwać.A przez ten most to sobie specjalnie przejechałem chociaż nie jest free :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie jakiegoś linka,bo szukac mi się za bardzo nie chce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...