Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie chłopaki wciągną w szajke to również najprawdopodobniej będe skłonny wkleić się w szaleństwo małe na M1 ;):P

320mil - ostry kawałek do pociśnięcia :) Ale cóż - może damy rade...

Ominą mnie wszelkie spoty AudiManiacs w okresie wakacyjnym a fajnie było by z kims się spotkać na piFFko :) hehe...

nie marudż spanie też można załatwić,w linku do tematu jest wszystko podane-przecież każde spotkanie jest takie samo-miejscówka podana,link do noclegów,czy hotelu i każdy dzwoni i sam załatwia,więc żadnej nowości tu nie ma Kamil :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Śledż ten wątek a na pewno nie zapomnimy o Tobie :) . Dawaj foty pooglądamy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie fajny pomysl z tym spotem :mysli:

co masz na myśli-Kronach? czy u mnie? :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie domjenick, jak cos przemysla all to mysle ze jakby kolega hosse88 jechal swoim to ja moim tez :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie propozycja jest aktualna cały czas http://www.a4-klub.pl/smf/spotkanie_z_przejazdem_wzdluz_wybrzeza_wschodniego-t136092.0.html

jeśli się zbierze grupa,która zechciałaby np zostać na noc-trzeba to wiedzieć szybciej,dużo szybciej,bo tutaj ludzie żyją z wynajmowania domków,pokoi,hotelików etc...zdecydowana większość już zabookowane-więc trzebaby rozeznania robić,żeby każdy mógł znalezć pokój,najlepiej w tym samym miejscu-więc tutaj w grę wchodzi hotel-nie ma rzeczy niemożliwych-można poczekać do września ,każdy będzie po wakacjach i wtedy coś zrobic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wrzesień to trafna decyzja :good:. Większość z nas będzie już po urlopie i zacznie się odkuwać :rolleyes:. To dobry termin .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje od pewnego czasu juz wyjazd na Holy Island, czy to nie w Twoim rejonie? :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty:

tylko pamiętać nalezy,żeby się wydostać zanim przypływ będzie wysoki,potem trzeba zostać na noc... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak bym sie chcial tam wybrac to zamiast brac me A4 lepiej by mi bylo wziasc zony 4X4 hehe

prędzej motorówkę :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak Szkopek od polowy wrzesnia bede dostepny. A do tego czasu moze jakis spocik na polnocy PL ??

w PL bedzie zlot ogolnopolski w Jaroslawcu jak bys byl chetny Dawido to jest 6km od mojej chaty.... :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to można się umówić na koniec wrześniaa-początek pazdziernika-większe szanse na niższe ceny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...