Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z racji ze bede z rodzinka i mamy kawalek drogi to preferuje jakis nocleg. Mysle ze reszta ekipy z Londka podobnie zdecyduje ale niech sami sie wypowiedza. Ogolnie to trzeba by miec plan wrazie deszczu a gdy pogoda dopisze to bedziemy mieli wiekszy wybor atrakcji.

Dawid przeciez ja Cie samego na noc tam nie zostawie........... :kox::drunk:

Arturrrrooooo..... Brachu gdzie Tys sie podziewal???? Nie mow ze dopiero do siebie doszedles po imprezie :kox: No ja tam nie chcialem sugerowac ale innego wyjscia nie masz i to samo tyczy sie Kamila i Tomka :naughty: Mysle ze impreza bedzie przednia tylko reszta niech sie nie wylamuje. :decayed:

ta, niektorzy chociaz bardzo nie chca to i tak sie musza wylamac... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to mówcie Panowie ile osób można się spodziewać,wtedy pomyśle nad konkretniejszym miejscem,dla wszystkich i w jednym miejscu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wszyscy teraz zaczeli pisac tylko na Priva albo checi na wypad zmalaly :mysli:

żadna tajemnica-na PW tylko szkopek napisał i Twoje zgłoszenie z wcześniej- fajnie by było wiedzieć ile osób przyjedzie,kto chce itp-więc piszę :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja definitywnie odpadam :disgust: niestety kolejny egzamin mam 21 października, słabo trzymaliście kciuki :angry:

a swoją drogą, to bez sensu jest na egzaminie jak trzeba coś robić na czas :confused4: czułem się jak na zawodach i mi się głowa zagotowała, bo zapomniałem po spięciu zestawu sprawdzić kierunków i awaryjnych :wallbash: a po tem zabrakło mi czasu na łuku i pupa ;(

no nic może innym razem się spotkamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połowa-koniec pazdziernika,ale poczekajmy jeszcze bo na dzień dzisiejszy to ceny są jak z kosmosu

[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:48_________________________________________________http://www.laterooms.com/en/p1301/pv1449601/k16277824_alnwick-hotels.aspx?gclid=CJDPpMnaraQCFUtA4wod6G2RsQ

popatrzcie tutaj... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja nie zmieniła się-jeśli chcemy zrobić coś w Hotelu-ceny są,jakie widać,chyba,ze wezmiemy pod uwagę B&b,ale gwarancji,ze będziecie w jednym ośrodku-nie ma....dotego dochodzą kolejne koszty,bo trzebaby gdzieś w knajpce posiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik a ilu jest wszystkich chetnych???

Ty z Kamilą,Dawid z rodziną i Albinek pewnie też rodzinkę by zabrał,ocxzywiście dzieci nie liczę-to wszystko-ceny podałem,jakie są,zaczynam wątpić,czy jest sens... :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik a ilu jest wszystkich chetnych???

Ty z Kamilą,Dawid z rodziną i Albinek pewnieteż rodzinkę by zabrał-to wszystko-ceny podałem,jakie są,zaczynam wątpić,czy jest sens... :confused4:

A ja? :angry:

o sorki-zapomnaiałem :embarrassed: to Maciek jeszcze z rodziną,o ile pamiętam-nikt więcej PW mi nie wysłal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M_miles z rodziną się deklaruje na przyjazd-Panowie mam propozycję,standart,jaki został pokazany w Bradford-u mnie niestety coś na podobnym poziomie-będzie kosztować więcej,więc można samemu w B&B tu jest link

http://www.visitalnwick.org.uk/accommodation/a_bb_central.htm a sptkać się można w umówionym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...