Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z xenonami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z xenonami tzn problemu nie było jak kupiłem auto ładnie świecił nie mrugał. teraz jak podjadę pod ścianę to widzę jak lekko mruga prawy i lewy bardziej. Teraz pytanie co w takim przypadku jest do wymiany ? żarnik czy przetwornica ? jak jadę w nocy to ja tego mrugania delikatnego nie widzę. jedynie może na dużych dziurach ale wtedy działa samopoziom. Jaki żarnik podchodzi do mojej lampy d1s czy d2s ? barwa 6k ?


I barwa na tym lewym bardziej mrugającym jest lekko fioletowa na prawym jest wpadająca w biel

Edytowane przez Jarek882

Opublikowano
  • Autor

Ja rozwiązania mojego problemu w tym temacie nie widzę. Mi od razu mrugają lekko trzeba sie przyjrzeć na wewnątrz lampy bo jak sie daleko stoi od auta to tego nie widać.

Opublikowano

Nie ma bo nikt na odległość ci nie sprawdzi usterki.

Trzeba samemu się tym zająć.

Linka podałem by 2 razy nie pisać tego samego.

Co do żarnika to obstawiam D1S ale otwórz sobie lampę i sprawdź sam.

Będziesz miał 100% pewność.

Opublikowano

mi takze sie wydaje d1s

Uzupełnij PROFIL!

Edytowane przez cwiara

Opublikowano

Jesli siedza u Ciebie ori ksenony to masz d1s o temp 4.300K.

Jesli zarniki zaczynaja swiecic na fioletowo oznacza to ze trzeba je wymienic bo sa zuzyte.

Opublikowano

I tyle autora tematu widziano.

Opublikowano

Witam. Nie wiem co się dzieje na forum ze posty się kasuja. Jest ktoś na forum ktoś kto handluje przetwornicami ori do a4 b6? :)

Opublikowano

kiedyś kolega gwerty coś miał ale od pewnego czasu nie widziałem go na forum

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam, odgrzewam kotleta, czy ktoś handluje przetwornicami do B6?

Opublikowano

Gwerty. Dzwoń do niego.

Opublikowano

Znalazłem dzisiaj ogłoszenie lokalnie , używka przetwornica, podjechałem ale okazało się że sprzedający miał przetwornice podpięte w ten sposób (wtyczka zasilania - 4 pinowa) że ten brązowy przewód czyli masa w pewnym miejscu miał ściągniętą izolację do tego dokręcony kawałek przewodu który podpięty był do obudowy przetwornicy, czyli po prostu masa przetwornicy dodatkowo podpięta była do obudowy. Podpiąłem przetwodnicę normalnie i żarnik nie zaświecił, zrobiłem taką prowizorkę i działa. Mam pytanie do Was, dlaczego tak musi być w tym przypadku, możliwe że jest problem w samej przetwornicy że nie łączy masa na wtyczce? Na razie tak jeżdże..

PS: Dzięki za odpowiedź nitroo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.