Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stano- Suzuki Hayabusa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Vulcan poszedł w świat, a jego miejsce w garażu zajeła Hayka

c37866198cc4097fmed.jpg


Suzuki Hayabusa 1340 cm ³. Rok 2000.

Moc 146.6kW (197,2KM)

0-100km/h- 2.5 sek.

0-200km/h - 7.3 sek.

Prędkość max- 340km/h


Ostatnie 4 lata jeździł nią 42 letni doświadczony motocyklista. Moto poszanowane i nieźle się prezentuje. Tak naprawde długo minie zanim się naucze wykożystwać konkretnie jego możliwości.

Ustrzelone pod garażem na szybko.

85591204db68aef4med.jpg

636ad409b9dcd14bmed.jpg


Opublikowano

konkretny sprzęt :kox:

Opublikowano

Stano, czym jeździłeś wcześniej ?

Opublikowano
  • Autor

Stano, czym jeździłeś wcześniej ?

Suzuki Bandit 600 (3miesiące), Suzuki SV 1000S (około 2 miesiące) no i sezon na VN 750. WIem, że to bardzo szybki motocykl i nie ma żartów. Poprostu manetke trzeba póki co delikatniej odkręcać ;-)

Opublikowano

Jezdzilem tym qurestwem kilka lat temu i już więcej nie chce :facepalm:

Kolejna jest GSXRa 1000 i R1-ka, dziękuję.

Opublikowano
  • Autor

Jezdzilem tym qurestwem kilka lat temu i już więcej nie chce :facepalm:

Kolejna jest GSXRa 1000 i R1-ka, dziękuję.

Czemu nie chcesz? :)

Opublikowano

Nie na moje słabe serce

Opublikowano

Stano piękny sprzęt :jerk:

Bardzo podoba mi się Hayka i chciałem coś upolować na wiosnę tego roku, ale niestety póki co nie mój budżet. Ładne egzemplarze kosztują swoje, a kupować padlinę nie ma sensu.

Niech się dobrze sprawuje :wink:

Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj trochę pojeżdzone i kilka fotek za dnia.

2f8622af85985c29med.jpg

d1d54b099cd6337cmed.jpg

ef3c44ff8a76f871med.jpg

d0aa620a0c1c3206med.jpg

9370159cefd0059emed.jpg

3f1986f7564a98camed.jpg

1fc9c1758a1a4c02med.jpg

9491f439f0e1af46med.jpg

c65831041e442a60med.jpg

915afd819cc27d89med.jpg

595248008b6ee7c9med.jpg
Opublikowano

Kiedy dokladasz turbo ? :wink:

Opublikowano

Wygląda jeszcze ładniej niż na wcześniejszych fotkach

Podoba mi się to, że w oryginale :ok:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kiedy dokladasz turbo ? :wink:

A w życiu :) Dzisiaj delikatnie zrosiło asfalt i nie dało się 6tys obrotów przekroczyć :)

Wygląda jeszcze ładniej niż na wcześniejszych fotkach

Podoba mi się to, że w oryginale :ok:

Dzięki. To naprawdę zadbana maszynka :)

Dzisiaj z racji świetnej pogody pokonałem pierwszą dłuższą traskę Hayką. Zrobiłem 300km i ten moto to strzał w dziesiątke. Jest rewelacyjny :D
Chwila przerwy
212180024b44d78cmed.jpg
Trochę owadów zlikwidowanych :D
88ec77570ded8dafmed.jpg
I prawie 500 konny zestaw dużego chłopca. Pozdro :D
c2fa07d0f63f6eafmed.jpg

Dzisiaj Hajka dostała kurteczke na jesienne przejażdżki a mi nie marzną kolana od baku :D
27b9a98f7947745dmed.jpg
3ee9a8727ec2974dmed.jpg
4dc0c9a496d797eemed.jpg
58283e9eb2cc043cmed.jpg
Opublikowano

Piękna Haya, ja przelatałem drugi sezon na k9. Pozdrawiam z forum HAYKA.PL

Opublikowano
  • Autor
Łańcuch był trochę luźny więc trzeba było naciągnąć

e53b111ad4926ff0med.jpg

Niestety w drodze mała przygoda i Hajka już nie jest taka idealna :-/

6902da29c93fd939med.jpg

06481f9cd0f7e2b2med.jpg

Opublikowano

przez zimę będziesz miał sporo czasu ,żeby odmalować

Opublikowano
  • Autor

przez zimę będziesz miał sporo czasu ,żeby odmalować

Myśle bardziej o oklejeniu motocykla.

Opublikowano

ale to i tak musi być idealna powierzchnia , wiec szpachlowanie trzeba będzie przed oklejaniem zrobić

Opublikowano

kurde fajna bestia

Opublikowano

Na czym sie sliznales ?

Opublikowano
  • Autor

Na czym sie sliznales ?

Przednie koło poszło w dziure.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.