Jump to content
IGNORED

Szalejący zegar prędkościomierza.

Jumis
 Share

Recommended Posts

Witam . Od jakiegoś czasu zegar szybkości zaczął mi płatać figle. Raz działa a w najmniej oczekiwanym momencie przestaje. Czy miał może ktoś podobny problem ?

uzupełnij profil, bo nie wiadomo jakie masz auto. Potem będzie możnaa coś więcej powiedzieć. Prawdopodobnie masz licznik firmy jaeger i jest do wymiany. Ze 100 tematów już było o tym. Poszukaj.

Widze że szata graficzna się zmieniła a z czyszczone wszystkie dane :)

uzupełnij profil, bo nie wiadomo jakie masz auto. Potem będzie możnaa coś więcej powiedzieć. Prawdopodobnie masz licznik firmy jaeger i jest do wymiany. Ze 100 tematów już było o tym. Poszukaj.

Mam zegary VDO

Vdo też nieraz padają. Może wystarczy wymienić silniczek prędkościomierza. Ale chyba najlepiej wymienić cały. Jak nie masz fisa to odrazu z fisem wkładaj ;)

No nie mam FISa. Mam taki , standardowy http://www.directupload.net/file/d/3755/k52ihuj5_jpg.htm . Zmieniając na FIS nie musiałbym nic grzebać z immo gdyż mam poza zegarami ? Podaj prosze konkretny link z instrukcja wymiany. Cos tam znalazłem ale jakoś nic konkretnego. Czy jest różnica między bena /diesel ?

Jest różnica. Poza tym musisz mieć odpowiedni rok(chodzi o imo) Najprościej to szukaj licznika takiego jak twój, który ma taki sam kolor kostek.

Jest różnica. Poza tym musisz mieć odpowiedni rok(chodzi o imo) Najprościej to szukaj licznika takiego jak twój, który ma taki sam kolor kostek.

Tz. licznik z odpowiedniego roku ? jakiego na przykład ?

W Twoim wypadku z 1996, chyba, że już może były wymieniane. Sprawdź rok produkcji na obudowie licznika.

Ma przekulane 360000 wię raczej na 100% nie był wymieniany :)

Ale dla pewności sprawdze w weekend :)

To nie przebieg jest ważny a rok i model.