Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 3.0 ASN rolka napinacza wymiana


Wojtek Osowa

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z tym ze stal wymienilem rozrzad , wszystkie płyny, filtry ale chyba nieco halasuje mi jeszcze rolka napinacza paska klinowego .
Kupilem ja i musze Was zapytac czy znowu musze zwalac caly przod zeby ja wymienic ?
Moze ktos probowal i mu sie udalo bez zdejmowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się że nie robiłeś tego od razy, jak miałeś wszystko na wierzchu, Jeśli ktoś ma sprytne zwinne rączki i do tego małe to być może uda się ale na pewnie będzie to akrobatyka, tam napinacz jest na sprężynie takiej dziwnej, i wsunięty schowany jak patrzysz przez otwartą maskę to go nie wiele widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię żeby się udało ew, spróbuj aby zdjąć pas przedni bez spuszczania płynu wtedy zyskujesz parę cm i się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź .

Żebym mial jeszcze pewnosc , że to ta rolka to bym to rozbieral nawet po calosci ale ciezko to wysłuchac nawet takim warsztatowym stetoskopem .Mam taki dodatkowy delikatny odgłos jakby jakies łozysko szumiało po prawej stronie .To nie alternator i nic z rozrzadu .Moze to ten napinacz ?

Ciekw jestem czy ktos z Was mial takie odglosy u siebie.

Zastanawiam sie czy to nie sa tzw.szumy z popychaczy zaworów

Wysłane z mojego SM-T311

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byly tzw szumy popychaczy hygraulicznych zaworow .Dodalem takiego preparatu Liqui Moly do wyciszania tego odgłosu juz nie ma !

Wieleczytalem na różnych forach internetowych o tych dodatkach i dodalelem lekko bez przekonania ale to naprawdę działa.

To moje drugie pozytywne doświadczenie z preparatami firmy likquy Moli .

Kiedys wlalem do automatu w Mercedesie taki preparat przeciwko szarpaniu i tez bylo super.

Dziekuje za postowanie i pozdrawiam z ciepłgo jeszcze Gdańska.

Wysłane z mojego SM-T311

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam twoje doświadczenie z dodatkami LM, sam je stosuję, na co dzień sprzedaję, i nie jednemu już uratowało tyłek,

Mam ofertę bardzo bogatą na produkty LM, jak coś zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat z zapytaniem czy ktoś wymieniał napinacz paska osprzętu bez odciągania przedniego pasa? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma takiej możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...