Jump to content
IGNORED

Kierownica - wymiana czy regeneracja ?

tomasz102
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam już dosyć zmęczoną życiem kierownice. Samochód taki jak w profilu. Bardziej opłaca się ją regenerować czy taniej będzie kupić używkę w dobrym stanie ? Chce pojeździć samochodem, więc metody handlarsko-druciarskie odpadają.

Witam,

Mam już dosyć zmęczoną życiem kierownice. Samochód taki jak w profilu. Bardziej opłaca się ją regenerować czy taniej będzie kupić używkę w dobrym stanie ? Chce pojeździć samochodem, więc metody handlarsko-druciarskie odpadają.

Są firmy, które wysyłają Ci obszytą kierownicę i Ty po zamontowaniu odsyłasz im swoją (ja tak zrobiłem)

Uważam to rozwiązanie za bardzo dobre, zwłaszcza że sam możesz sobie skonfigurować obszycie (tj rodzaj skóry, widoczne wykończenie)

koszt koło 250-300

na miejscu można znaleźć kogoś kto to zrobi taniej ale to już specyfika czy sobie załatwisz ;)

Chyba kolega Reggi obszywa. Odezwij się do niego.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Są firmy, które wysyłają Ci obszytą kierownicę i Ty po zamontowaniu odsyłasz im swoją (ja tak zrobiłem)

Uważam to rozwiązanie za bardzo dobre, zwłaszcza że sam możesz sobie skonfigurować obszycie (tj rodzaj skóry, widoczne wykończenie)

koszt koło 250-300

na miejscu można znaleźć kogoś kto to zrobi taniej ale to już specyfika czy sobie załatwisz ;)

A jak z trwałością takiej usługi ? Ok poszukam i napisze. Najlepiej gdyby ktoś w województwie Opolskim to robił, ale jak nie znajdę nikogo to będę musiał wysłać.

Wyślij Reggiemu :) dostaniesz kiere jak nową, nie znajdziesz takiej na aukcjach. Widziałem jego dzieło w Nysie ale u kogo już nie pamiętam...