Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T BEX quattro pb/lpg analiza logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.8T ma SAI , nie ma EGR

Zawór może szwankować.

Opublikowano
  • Autor

Panowie po ogarnięciu paru rzeczy przedstawiam ponownie część logów, jak byście mieli chwilę to prosiłbym o zerknięcie

http://vaglog.pl/log_191253.html 002 118
http://vaglog.pl/log_191254.html 003,115

http://vaglog.pl/log_191255.html 031,032

http://vaglog.pl/log_191252.html LPG Czy wtryski są zapętlone ?

Doładowanie nie ruszyło zbytnio czy k03 pada ?
Czy uszkodzony zawór kombi ma wpływ na doładowanie ?

Edytowane przez Waść Kolorowość

Opublikowano

Doładowanie góra pada bo pewnie program abt był pod turbo k03s a u Ciebie jest zwykle i dlatego moze nie doładowywać, trzeba by było poprawic program pod zwykłe k03 albo wymienić turbinkę na k03s, wtryski nie sa zapętlone, ten ostatni log to na lpg był pewnie.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Doładowanie góra pada bo pewnie program abt był pod turbo k03s a u Ciebie jest zwykle i dlatego moze nie doładowywać, trzeba by było poprawic program pod zwykłe k03 albo wymienić turbinkę na k03s, wtryski nie sa zapętlone, ten ostatni log to na lpg był pewnie.

Tak ostatni log na LPG był,

Czuć róźnice między PB, a LPG w przyspieszeniu. Raczej będę szukał i wstawiał K03s

Witam, ponownie

Wymontowałem k03-029 i zamontowałem k03-073

Wymontowałem katalizator i jest zainstalowany zamiennik kata, taki niby pusty tłumik

Zlogowałem samochód, zerkną by ktoś w wolnej chwili ?

http://vaglog.pl/log_204558.html003,118

http://vaglog.pl/log_204555.html002,033

http://vaglog.pl/log_204554.html002,115

http://vaglog.pl/log_204560.html020,031

Jakiej mocy i momentu mogę się spodziewać

około 215 KM i 300Nm ?

Czy czepiać się czegoś jeszcze,

Fakt inny przełącza się na benzynę teraz przy ostrym przyspieszaniu. Jestem na etapie korygowania mapy, aczkolwiek obawiam się, że za słabe wtryskiwacze są zamontowane

Stag 4

Reduktor ACR01

Listwa wtryskowa OMVL DREAM XXI SL

Edytowane przez Waść Kolorowość

Opublikowano

Turbo teraz dmucha lepiej górą, wtryski pb są zapetlone, program jest tak naprawde troche kupowaty patrzać na afr... co do mocy i momentu to aż tyle może nie być.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam, zerknie ktoś na logi ?


VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs
VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

Te same logi pierwszy na benzynie drugi na LPG

Mniej na przepływce w logu na LPG spowodowane jest za małą ilością gazu i sonda koryguję to ?

Edytowane przez Waść Kolorowość

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.