Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Immobilaizer błąd przy odpalaniu


Chmielu_B3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam problem z immo. Gdy wkładam kluczyk do stacyjki to napala mi sie jednorazowo kontrolka od immo i gaśnie, ale gdy próbuje odpalić to kontrolka zaczyna migać i odpalam, ale za chwile samochód gaśnie. Problem pojawił się dzisiaj, kluczyków nie wymieniałem, immo też nie. Tak po prostu chciałem wsiąść jak zawsze i pojechać na uczelnię. Mam 2 kluczyki i oba nie działają. Proszę o pomoc.

Edytowane przez Chmielu_B3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod osłoną kierownicy przy stacyjce nasz cewkę imo do której idą dwa kabelki połączone na kostkę. Sprawdź to połączenie, przeczyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podłączales vaga.Zobacz jaki błąd Ci wyskoczy.Spróbuj skasować i zobacz czy powróci.

U siebie miałem to samo,trzeba było przeczyscic styki przy pętli i skasować błąd.Pomogło.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mojego kumpla było tak samo, ale jak zdjął klemy na chwile i założył to odpalił i tak za każdym razem jak zgasił i chciał odpalić, okazało się, że komputer [sterownik] po naprawie było jakiś czas dobrze, lecz później znowu to samo, w końcu wymienił komputer i jest dobrze :) także 1.8 adr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem sterownik i mają go naprawić. Śmieszna sytuacja. holowałem auto do mechanika, ponieważ nie wiedziałem co i gdzie i jak wymontować i podczas jazdy kontrolka od immo zgasła i mogłem odpalić w połowie trasy.


Mechanik sprawdził sterownik i wszystko działa, nie wymagał naprawy. Sama cewka sprawna. W czym może być problem? Samochód nagle pracuje bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem uderzyłem pięścią w stacyjkę i działa do tej pory czyli z rok :) nie jest to jakiś sposób super ale pomogło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem uderzyłem pięścią w stacyjkę i działa do tej pory czyli z rok :) nie jest to jakiś sposób super ale pomogło :D[/quote

Czyli był brak styku na cewce imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem uderzyłem pięścią w stacyjkę i działa do tej pory czyli z rok :) nie jest to jakiś sposób super ale pomogło :D[/quote

Czyli był brak styku na cewce imo.

teraz działa ja nie mam problemu; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...