Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włącznik kierunkowskazów / świateł drogowych.


kornel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam numeru lewej części tzw pająka, tj włącznika kierunkowskazów i świateł drogowych - Audi A4 Avant 1998r, bez tempomatu.

Miałem w sklepie w rękach przełącznik o numerze 8L0 953 513G, ale ten posiada funkcję tzw. "komfortowych kierunkowskazów", a u mnie w aucie takiej funkcji nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 953 513A

To chyba ten będzie.

A nie jest to przypadkiem numer części z A4 B6? Ja dzisiaj znalazłem coś takiego: 4D0 953 513D. Może ktoś by mógł potwierdzić czy może to być ten numer? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisane jako do 03 roku a więc niby B6 choć w hansie nie ma tej informacji,

a ty masz przełącznik do świateł i kierunków w jednej kości, czy obok siebie kierunki i światła.


Ten numer wychodzi jak by do lifta, zaś to może być tak namieszane że u Ciebie będzie jeszcze od B4 80 bo tak też zdarza się, i wtedy tam był by numer 443 953 513L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisane jako do 03 roku a więc niby B6 choć w hansie nie ma tej informacji,

a ty masz przełącznik do świateł i kierunków w jednej kości, czy obok siebie kierunki i światła.

Ten numer wychodzi jak by do lifta, zaś to może być tak namieszane że u Ciebie będzie jeszcze od B4 80 bo tak też zdarza się, i wtedy tam był by numer 443 953 513L

Ja mam po lewej stronie 2 przełączniki. Jeden do świateł postojowych i mijania, a drugi - z tyłu - do kierunkowskazów i świateł drogowych.

Co do B4 80, to nie wydaje mi się, żeby u mnie taki był. Moja A4 to jest coś jakby model przejściowy między przedlift i polift. Budę mam przedliftową, ale część wnętrza (m. in. zegary i kierownica) już poliftowe. Właśnie dlatego zacząłem podejrzewać, że ten przełącznik też jest z polifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, super - mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć w nim odpowiedź. Daj proszę znać jak coś Ci się uda ustalić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...