Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

b7 z usa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie:) mam pytanko czy warto kupować audi b7 2.0 tfsi z usa (manual/tiptronic) czy lepiej szukaćUE. te z usa to pewnie co druga to powypadkowa jest. doradzcie cos panowie. ? jak wiecie cos o jakims fajnym egzemplarzu to dajcie znac)

Opublikowano

hej,

sam jestem właścicielem B7 z USA i jestem zadowolony - moja miała tylko przetarte nadkole i pękniętą szybę, więc nie były to jakieś poważne uszkodzenia....

odnośnie samej wersji i wyposażenia to wersje USA zazwyczaj mają prawie pełne wyposażenie i chyba najbardziej popularnym silnikiem jest 2.0 TFSI - taka moja subiektywna opinia...

Opublikowano

Z USA 99% to "total lost", moim zdaniem pomysł fatalny ale jak koniecznie chcesz to sprawdzenie w car-fax'ie historii jest podstawą nim pojedziesz na oględziny. Cło + koszt sprowadzenia i aktualny kurs $ czynią ten pomysł dla uczciwego sprzedawcy całkowicie nieopłacalnym.

Edytowane przez Jakoob

Opublikowano

Z USA 99% to "total lost", moim zdaniem pomysł fatalny ale jak koniecznie chcesz to sprawdzenie w car-fax'ie historii jest podstawą nim pojedziesz na oględziny. Cło + koszt sprowadzenia i aktualny kurs $ czynią ten pomysł dla uczciwego sprzedawcy całkowicie nieopłacalnym.

Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie ściągał z USA fury za 30tys:) bo jak piszesz nie wyjdzie na tym biznesie nawet na 0,nawet chyba rowalonego szrota do klepania teraz nie opłacało by się ciągnąć, alllee jest sporo samochodów, które ludziki wracając z emigracji poprzyciagali sobie na mienie przesiedleńcze (czyli bez opłat) i to się im wtedy opłacało i niekoniecznie to były szroty. Kwestia możliwie najdokładniejszego sprawdzenia.

Edytowane przez Cezarrr

Opublikowano

ja swoją sprowadzałem przez znajomego - obserwowałem licytację na stronach amerykańskich ubezpieczycieli i potem już podróż do Polski. Mi się opłacało ale na handel to nie wiem komu się opłaca - naprawdę musiała być nieźle walnięta żeby opłacić wszystko, zrobić i jeszcze zarobić...ale zawsze jest car fax do sprawdzenia.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Ja mam fajny egzemplarz he ;p

  • 1 rok później...
Opublikowano

Takie powielanie historii wyssanych z palca bo niby w europie kupuje sie tylko idealne nigdy nie uderzone SZROTY.tutaj w 90% przypadkow mozna sprawdzic cala historie poprzez carfax ale wybierajac full raport.

Opublikowano

Jw, zaletą fur z USA jest możliwość dokładnej analizy historii a czasem idzie wyrwać coś sensownego i nie rozbitego mocno lub wcale. Z reguły 2.0tfsi +q bdb wypas albo nawet full i niskie przebiegi. Auta z EU z niskim przebiegiem i bezwypadkowe kosztują krocie. Wiekszosc jest sprwoadzana rozbita lub przebbieg juz nie najmniejszy. Takze pomysl wedlug mnie jak najbardziej dobry, tylko trzeba dobrze sprawdzac co sie kupuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.