Skocz do zawartości
IGNOROWANY

b7 z usa


go28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie:) mam pytanko czy warto kupować audi b7 2.0 tfsi z usa (manual/tiptronic) czy lepiej szukaćUE. te z usa to pewnie co druga to powypadkowa jest. doradzcie cos panowie. ? jak wiecie cos o jakims fajnym egzemplarzu to dajcie znac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

sam jestem właścicielem B7 z USA i jestem zadowolony - moja miała tylko przetarte nadkole i pękniętą szybę, więc nie były to jakieś poważne uszkodzenia....

odnośnie samej wersji i wyposażenia to wersje USA zazwyczaj mają prawie pełne wyposażenie i chyba najbardziej popularnym silnikiem jest 2.0 TFSI - taka moja subiektywna opinia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z USA 99% to "total lost", moim zdaniem pomysł fatalny ale jak koniecznie chcesz to sprawdzenie w car-fax'ie historii jest podstawą nim pojedziesz na oględziny. Cło + koszt sprowadzenia i aktualny kurs $ czynią ten pomysł dla uczciwego sprzedawcy całkowicie nieopłacalnym.

Edytowane przez Jakoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z USA 99% to "total lost", moim zdaniem pomysł fatalny ale jak koniecznie chcesz to sprawdzenie w car-fax'ie historii jest podstawą nim pojedziesz na oględziny. Cło + koszt sprowadzenia i aktualny kurs $ czynią ten pomysł dla uczciwego sprzedawcy całkowicie nieopłacalnym.

Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie ściągał z USA fury za 30tys:) bo jak piszesz nie wyjdzie na tym biznesie nawet na 0,nawet chyba rowalonego szrota do klepania teraz nie opłacało by się ciągnąć, alllee jest sporo samochodów, które ludziki wracając z emigracji poprzyciagali sobie na mienie przesiedleńcze (czyli bez opłat) i to się im wtedy opłacało i niekoniecznie to były szroty. Kwestia możliwie najdokładniejszego sprawdzenia.

Edytowane przez Cezarrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją sprowadzałem przez znajomego - obserwowałem licytację na stronach amerykańskich ubezpieczycieli i potem już podróż do Polski. Mi się opłacało ale na handel to nie wiem komu się opłaca - naprawdę musiała być nieźle walnięta żeby opłacić wszystko, zrobić i jeszcze zarobić...ale zawsze jest car fax do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie powielanie historii wyssanych z palca bo niby w europie kupuje sie tylko idealne nigdy nie uderzone SZROTY.tutaj w 90% przypadkow mozna sprawdzic cala historie poprzez carfax ale wybierajac full raport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jw, zaletą fur z USA jest możliwość dokładnej analizy historii a czasem idzie wyrwać coś sensownego i nie rozbitego mocno lub wcale. Z reguły 2.0tfsi +q bdb wypas albo nawet full i niskie przebiegi. Auta z EU z niskim przebiegiem i bezwypadkowe kosztują krocie. Wiekszosc jest sprwoadzana rozbita lub przebbieg juz nie najmniejszy. Takze pomysl wedlug mnie jak najbardziej dobry, tylko trzeba dobrze sprawdzac co sie kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...