Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zagraniczne portlale handlowe - gdzie można kupić taniej niż w PL


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam zagranicznych portali handlowych, gdzie można kupić daną rzecz w dużej przebitce cenowej niżeli u nas w PL.

Ze swojej strony polecę www.aliexpress.com

Kupiłem tam szkło ochronne na ekran telefonu za 9.98$ WYSYŁKA GRATIS, przy aktualnym kursie dolara amerykańskiego wychodzi jakieś 33-34zł.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6259307003.html

Na naszym najpopularniejszym portalu aukcyjnym cena wynosiła 65zł z darmową dostawą... więc różnica jest spora...

http://allegro.pl/nillkin-amazing-h-motorola-moto-g-szyba-warszawa-i4661107080.html

Jedyny minus to oczywiście dłuższy czas oczekiwania na przesyłkę z Chin... 2-3 tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzą to i tak nie będzie taniej, bo do wszystkiego doliczą VAT i akcyzę ;)

Więc będzie drugie alle i pewnie klęska jak przy ebayu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon.com

duzo rzeczy tam kupuje, ponoc otwieraja swoj biznes w Polsce:)3

Inter cars specjalnie kupił kawał gruntu pod halę do handlu na amazonie :wink: 10km obok mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że sa oryginalne (w Polsce prywatni właściciele sklepów Nike mają 100% przebitki na takich air max)

Edytowane przez selekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon.com

duzo rzeczy tam kupuje, ponoc otwieraja swoj biznes w Polsce:)3

Inter cars specjalnie kupił kawał gruntu pod halę do handlu na amazonie :wink: 10km obok mnie :decayed:

powiem szczerze,ze bardzo jestem zadowolony z uslug amazonu,przewaznie darmowa wysylka no i ceny o duzo nizsze niz w innyc sklepach,jak to sie przyjmie w Polsce,to nie wiem ale w Stanach dziala to tak :wink:

no i poczta oczywiscie :grin:

jeszcze nie mialem okazji,wytestowac takiego zamowienia ale taka usluga zapewne dziala na krotkich dystansach i malych paczuszkach..

takze Wandej nie rzucaj kamieniami,jak ci nad domem cos bedzie lecialo :grin: pozdr,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ioffers.com ciuchy zegarki okulary buty...duża część "handlowców" z alledrogo tam zamawia

Ja się dałem oszukać na Ioffers dlatego nie polecam. Co prawda zapłata była przez paypal i dostałem szybko zwrot pieniążków ale niesmak pozostał. Tym bardziej że tam nikt nie sprawdza żadnych danych i sklep nie chroni kupujących. Mimo iż koleś miał naprawdę dużo komentarzy pozytywnych postanowił oszukać ludzi i zwinąć się z pieniążkami jak i ze sprzedażą na ioffers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej szukam portali, gdzie kupimy oryginalne produkty tyle że w lepszej cenie.

Gdzie można kupić oryginalne buty Nike w lepszej cenie niż u nas ?


Ioffers.com ciuchy zegarki okulary buty...duża część "handlowców" z alledrogo tam zamawia

http://www.ioffer.com/

???

Ale takie portale odpadają... szukałem portali gdzie można kupić ori rzeczy tańsze niż u nas...

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest dla Ciebie wyznacznikiem tego ze produkt jest ori? To że kupujesz w sklepie stacjonarnym?-mówię tu na przykładzie np butów -Ten ori rzeczy co kupujesz w sklepach to myślisz że gdzie są produkowane? Nie w Chinach? Tylko tu kupisz bezpośrednio od chińczyka pomijając co najmniej kilku pośredników którzy doliczają do ceny końcowej każdy swoje kilka procent. Zamawiałem tam juz nie raz i dostawałem produkty wykonane z materiałów identycznych jak masz u nas w sklepie. Oczywiscie zdarzają sie oszuści ale u nas ich nie ma? Jak kupujesz w sklepie to pytasz się sprzedawcy o jakiś certyfikat autentyczności jego produktów?? Jesteś w stanie w sklepie ocenić czy te buty maja dokładnie identyczny odcień nici czy jesteś w stanie określić skład mieszanki gumy użytej w podeszwie? No właśnie ... Tak samo Cie może przewalić sprzedawca u nas w sklepie jak i ten koleżka z Chin...tylko kasa nie ta...i w razie problemów szybciej odzyskasz kase za wałek od paypal niż wygrasz u nas w sądzie sprawę o buty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest dla Ciebie wyznacznikiem tego ze produkt jest ori? To że kupujesz w sklepie stacjonarnym?-mówię tu na przykładzie np butów -Ten ori rzeczy co kupujesz w sklepach to myślisz że gdzie są produkowane? Nie w Chinach? Tylko tu kupisz bezpośrednio od chińczyka pomijając co najmniej kilku pośredników którzy doliczają do ceny końcowej każdy swoje kilka procent. Zamawiałem tam juz nie raz i dostawałem produkty wykonane z materiałów identycznych jak masz u nas w sklepie. Oczywiscie zdarzają sie oszuści ale u nas ich nie ma? Jak kupujesz w sklepie to pytasz się sprzedawcy o jakiś certyfikat autentyczności jego produktów?? Jesteś w stanie w sklepie ocenić czy te buty maja dokładnie identyczny odcień nici czy jesteś w stanie określić skład mieszanki gumy użytej w podeszwie? No właśnie ... Tak samo Cie może przewalić sprzedawca u nas w sklepie jak i ten koleżka z Chin...tylko kasa nie ta...i w razie problemów szybciej odzyskasz kase za wałek od paypal niż wygrasz u nas w sądzie sprawę o buty

AMEN :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...