Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ADR] Szarpie na wysokich obrotach.


dawidoks

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie to przepustnica która samoczynnie się przymka podczas trzymania pedału gazu w podłodze podobnym problem kiedyś czytałem na forum passata , gosc wymienił przepustnice i mu pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały prolem z autkiem przerywa mi podczas przyśpieszania. Po podpięciu vag wywala mi błąd 1252 skasuje go jest jakieś 50 kilometrów spoko i problem wraca wraz z błędem.Wiem że to coś z wtryskiem na 4 cylindrze ale nie wiem jak to ugryść ,może coś doradzicie jak to sprawdzić kabelki ,wtrysk,wtyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały prolem z autkiem przerywa mi podczas przyśpieszania. Po podpięciu vag wywala mi błąd 1252 skasuje go jest jakieś 50 kilometrów spoko i problem wraca wraz z błędem.Wiem że to coś z wtryskiem na 4 cylindrze ale nie wiem jak to ugryść ,może coś doradzicie jak to sprawdzić kabelki ,wtrysk,wtyki.

Weź miernik i sprawdź rezystancję wszystkich wtryskiwaczy, zobaczysz czy rezystancja 4 wtrysku dużo odbiega od wtrysków 1,2,i 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody odepnij od wtryskiwaczy, każdy wtryskiwacz ma 2 piny i na nich dokonujesz pomiaru. W przewodach dochodzących do wtryskiwaczy napięcia nie zmierzysz bo ono się tam pojawia impulsowo w czasie pracy silnika.

Edytowane przez wojtek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisza więc sądzę, że naprawione. Co było przyczyną?

Edytowane przez rysland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza bo auto stało nie używane przed ponad miesiąc.

Przyszedł mróz... Czas leczy rany jedynie to mi do głowy przychodzi. Problem przestał istnieć, nagle, sam? Martwi mnie to bardzo bo ni z gruchy ni z pietruchy się pojawił i również w ten sam sposób znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...