Jump to content
IGNORED

Klocki hamulcowe - przód

Henx29
 Share

Recommended Posts

Czy po założeniu nowych klocków powinny być dołączone te spinki czy jak to sie nazywa zeby klocek nie kałatał podczas jazdy ?

Chodzi o to ze podczas gdy jade np po hopkach lub dzióry to cos mi tam kałacze z przodu. Wachacze wymienione góra dół i co tam tylko mozliwe i dalej kałacze. Znajomy przejchał sie autem z ciekawosci i mowi ze to klocki kałącza. Przejechał przez próg zwalaniajacy z wcisnietym hamulcem i cisza, czyli zgadzałaby sie jego teoria. Wiec nie wiem czy nie powinno byc tam tych spinek co by je trzymało i zapobiegało kałataniu.

Jakie dałeś klocki ?

Podaj oznaczenie

Kurcze tego to Ci nie powiem bo nie mam pojecia. Kupiłem w w sklepie z czesciami. Podałem tyllko model auta i koles sprzedał mi pierwsze lepsze klocki. Nie sato jakies markowe tylko tankia tandeta.

No to nie wiem czemu się dziwisz? :decayed:

OKej dałem ciała z kupnem :P A teraz czy sa jakies warte uwagi klocki czy tylko te od Audi dilera ? W zasadzie tarcze tez do wymiany beda.

Bierz Ferodo FDB1717

Bierz Ferodo FDB1717

Mam takie nówki w atrakcyjnej cenie. Zapraszam.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/290183-silniczki-szyb-przod-hklocki-ferodo-fdb1717uszczelka-20tfsi/

OKej dałem ciała z kupnem :P A teraz czy sa jakies warte uwagi klocki czy tylko te od Audi dilera ? W zasadzie tarcze tez do wymiany beda.

Wal to ,mnie na to Ci dobiorę :hi:

OK, dzięki Panowie za pomoc. Za tydzień ''matki boskiej pieniężnej'' to zamówie i zobaczymy jak to bedzie sie sprawować ;)

stuki nie koniecznie moga być z klocków

ja ostatnio wymieniałem zwrotnice bo gniazda wahaczy były wyrąbane i też szukałem nowy cały zawias, gumy na amorach itd i nic po zmianie zwrotnicy jak ręką odjął