Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem podczas odpalania PILNE pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam audi a4 b7 2006 jest on po regeneracji pompowtrysków wymianie rozrządu bo byłem przekonany jak i mechanicy że to jest problemem w tym aucie.

podczas odpalania (głównie na ciepłym silniku na zimnym nigdy mi tak nie zrobil) po włączeniu zapłonu i odczekaniu chwili aż swiece sie zagrzeja sa one ciepłe wiec trwa to max 6 sekund słychać że pompa po pchneła NOw momencie odpalania z okolic silnika, skrzyni biegów słychać głośny klekot ok 2 s czasami zgaśnie i operacje trzeba powtarzać i po trafi tak zrobic dwa trzy razy mam wrażenie że jak doda sie odrobine gazu to silnik zachwyci po tym wszystkim wyrzuci jeszcze czarną chmure mam wielką proźbe jeżeli ktoś może wie co to prosze o komentarz bo jestem już zrezygnowany każdy mechanik mówi co innego a tak na prawde nie może tego naprawić

Opublikowano

Niech mechanik podepnie auto pod kompa i posprawdza czujniki temperatury (szczególnie temperaturę silnika widzianą przez sterownik silnika) .

Na ciepłym kontrolka świec nie powinna świecić przez 6 sekund, chyba że jest coś kombinowane z temperaturą w celu lepszego odpalania. :hi:

A ten klekot , to prawdopodobnie od padającego koła dwumasowego . :decayed:

Opublikowano

Nagraj ten dźwiek...

A był wyciagany rozrusznik? Może tryby bendiksa sa zjechane,może wieniec na 2masie stracił kilka zębów i powstaje terkot

Może hydrosztosy zmęczone są życiem i zaklekocze któryś pod odpaleniu w koncu.

Opublikowano
  • Autor

Tam nie ma dwumasy tam jest skrzynia dsg multitronik 7 biegowa a jeżeli chodzi o świece żarową to na ciepłym pali sie tylko sekundę

Rozrusznik nie był wyjmowany

Edytowane przez buly8d

Opublikowano

W multi jest 2masa a w tiptronie jest hydrokinetyka.

Nagraj ten dźwięk.

Opublikowano
  • Autor

Jak pytałem w Aso to powiedzieli po vin ze nie ma ok wieczorem wrzucę

zimny silnik

ciepły silnik 90 st

Edytowane przez buly8d

Opublikowano

dwumas sie rozlatuje...

Opublikowano
  • Autor

dwumas sie rozlatuje...

on nie ma dwumasu

Opublikowano

dwumas sie rozlatuje...

on nie ma dwumasu

w multitronicku jest dwumas na 100% :) I to by sie zgadzało,ze na cieplym bardziej tlucze niz na zimnym.

Opublikowano
  • Autor

dwumas sie rozlatuje...

on nie ma dwumasu

w multitronicku jest dwumas na 100% :) I to by sie zgadzało,ze na cieplym bardziej tlucze niz na zimnym.

ale w aso powiedzieli ze pod tym vin w samochodzie nie ma koła dwumasowego

Edytowane przez buly8d

Opublikowano

dwumas sie rozlatuje...

on nie ma dwumasu

w multitronicku jest dwumas na 100% :) I to by sie zgadzało,ze na cieplym bardziej tlucze niz na zimnym.

ale w aso powiedzieli ze pod tym vin w samochodzie nie ma koła dwumasowego

pewnie praktykant :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dwumas sie rozlatuje...

on nie ma dwumasu

w multitronicku jest dwumas na 100% :) I to by sie zgadzało,ze na cieplym bardziej tlucze niz na zimnym.

ale w aso powiedzieli ze pod tym vin w samochodzie nie ma koła dwumasowego

pewnie praktykant :decayed:

nie wiem jutro jeszcze raz skocze do audi jesteś na 100 procent pewny ze to dwumas

może pompa wysokiego ciśnienia bo zachowuje sie jak by paliwa nie miał jak do dam gazu troszke to od razu zachwyci. jeden mechanik również mówił ze sa am jakieś wałki od równowagi szczerze sam już nie wiem bo wymieniłem pompo-wtryski z myślą że to one a tu d*pa a kasy wpakowałem dużo i teaz juz nie chce metodą prób i błędów tylko konkretnie

Opublikowano

dwumas sie rozlatuje...

on nie ma dwumasu

w multitronicku jest dwumas na 100% :) I to by sie zgadzało,ze na cieplym bardziej tlucze niz na zimnym.

ale w aso powiedzieli ze pod tym vin w samochodzie nie ma koła dwumasowego

Bo inaczej nazywa się to koło zamachowe, a takie coś jest u Ciebie. Ta rzecz się kończy i należy ją wymienić.

A o dsg poczytaj i nie myl tego z multitroniciem.

Opublikowano

2mas umarł... Pompa vacu takich dzwiekow nie wyda

Co za debile namówili cie na pd... :$ chryste.

A nie hałasuje podczas jazdy / gwaltownego przyśpieszania,kickdownie itp...? Albo przy np 60km/h pod wzniesienie na wysokim biegu...?

Opublikowano

Co za debile namówili cie na pd... :$ chryste.
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

2mas umarł... Pompa vacu takich dzwiekow nie wyda

Co za debile namówili cie na pd... :$ chryste.

A nie hałasuje podczas jazdy / gwaltownego przyśpieszania,kickdownie itp...? Albo przy np 60km/h pod wzniesienie na wysokim biegu...?

nie własnie coś takiego robi tylko przy odpalaniu podczas jazdy jeszcze nigdy sie nie zdążyło żeby cokolwiek pukało stukało czy pod górą czy przy 60 km/h

Opublikowano

Dwumasik pada jaki masz przebieg?

Opublikowano
  • Autor

230 tys

Opublikowano

100% dwumas w milti jest tak ze wytrzymuje 200 tys u mnie padl a mam 170 tys wszystko zalezy od stylu jazdy,ilosci odpalen ,przychodzi pora i tyle , koszta ori ok 2tys ,zamiennik LUK ok 1200 wszyscy pakuja zamiennik i goni bez problemow

Opublikowano
  • Autor

100% dwumas w milti jest tak ze wytrzymuje 200 tys u mnie padl a mam 170 tys wszystko zalezy od stylu jazdy,ilosci odpalen ,przychodzi pora i tyle , koszta ori ok 2tys ,zamiennik LUK ok 1200 wszyscy pakuja zamiennik i goni bez problemow

dziękuje za pomoc juzz sie umówiłem na wymiane tak jak mówisz znalazłem luk za 1120 dokładnie a powiedzcie czy jest jakaś reguła ile może jeszcze wytrzymać bo murze zrobić ok 700 km czy da radę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.