Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oswietlenie tablicy rejestracyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chcialbym w swojej A4 zmienic kolorek oswietlenia tablicy rejestracyjnej ze standardowej barwy na BIAŁA LEDową. Z tym ze pojawił sie pewien problem, nie mogę znalezc nigdzie takich podswietlen. CHodzi mi konkretnie o te typu Plug and Play(bez zbednych przerobek)

Poszukując znalazlem jedynie m.in. do Passata B5

np tutaj: http://allegro.pl/led-podswiet-tablicy-vw-passat-b5-b6-touran-t5-i4628646416.html

Teraz moje pytanie, czy takie jak te powyzej beda pasowac do A4 b5?

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak "Biała LEDowa". Na oko rozróżnia się 3 temperatury białych ledów, ale pewnie chodzi ci o zimną jak lód.

Każde kupne podświetlenie będzie miało taką temperaturę.

A teraz porównanie. Nie patrząc na temat aukcji sprzedają takie:

zjbh.jpg

A4 B5 polift avant ma takie mocowanie/styki:

8968056014_3a1987ca5a.jpg70 by gex_3m, on Flickr

Edytowane przez soulmaster3m

Opublikowano
  • Autor

No nie udawaj ze nie wiesz o co mi chodzi :P , poprostu aby bylo biale podwietlenie. Wiec, te ktora podrzucilem z allegro pasowalybY?

aha....czyli rozumie ze nic z tego??

Edytowane przez verbatim91

Opublikowano

Nie wiem jak przedlift, ale allegro mówi, że przedlift ma takie:

http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/46/06/09/46/4606094615


Po 54zł były ori z aso na allegro wystawione, ale coś ich nie widzę.

Opublikowano
  • Autor

No ja mam przedliftowe, kurde cos strsznie trudno znalezc z bialym ZIMNYM siwatlem mimo tego za samochod w sumie dosc popularny

Opublikowano

No ja mam przedliftowe, kurde cos strsznie trudno znalezc z bialym ZIMNYM siwatlem mimo tego za samochod w sumie dosc popularny

Kolega Bidzio1 przerabia lampeczki na Led.Mi zrobił wszystkie lampki wnętrza,schowek i bagażnik.Myślę że rejestracyjne też przerobi.A jak nie to kup żarówki ledowe i podmien,tylko nie wiem czy bezpiecznik nie pójdzie.U mnie tak było.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Czyli podsumowując: gdybym kupil dajmy na to te:

http://allegro.pl/zarowka-led-3-diody-rurka-c5w-c10w-rurki-36-mm-smd-i4654653074.html

to powinny spasowac i swiecic i bezpiecznik niepowinien sie skopcic, tak??

Opublikowano

Tak jak pisałem,u mnie w trakcie zmiany na takie żarówki we wnętrzu,bezpiecznik się przepalal.Może z oświetleniem rejestracji takiego problemu nie ma.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Trzeba było wsadzić odwrotnie, też się z tym spotkałem.

Opublikowano

Mam u siebie podobne żarówki już ponad pół roku i wszystko ok. Żadnych spalonych bezpieczników, diody się nie popaliły ani nie mrugają :) Śmiało możesz takie żarówki kupować :)

Opublikowano

Trzeba było wsadzić odwrotnie, też się z tym spotkałem.

Możliwe.Metodą prób i błędów,jedne świeciły a drugie nie.W końcu wszystko przerobił Bidzio i jest ok.

Do rejestracji kupię chyba zwykle żarówki led tak jak kolega podał w linku.

Trzeba było wsadzić odwrotnie, też się z tym spotkałem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

rurkowe żarówki led na allegro bodajże 32mm za jakieś 5 zł i po problemiee xd

Opublikowano

Ostatnio próbowałem to zrobic w swoim b5 95'
Próbowałem i zrobiłem aczkolwiek - nie mogłem znaleźć ledówek z odpowiednim rozmiarem pasującym do tych blaszek, więc tylko je delikatnie podgiąłem :D ! efekt powalający : ) to samo zamontowałem sobie w komorze bagażnika - przy montowaniu padł bezpiecznik odpowiedzialny za podświetlanie i centralny zamek - wymieniłem bezpiecznik i wszystko gra jak trzeba. chciałem w środku wymienić na ledowe ale nie chce funkcjonować ani w tylnych kolumnach ani w tym podświetleniu przednik koło "pstryczka" od szyberdachu - jeżeli ktoś ma jakieś pomysły na oświetlenie ledowe wnętrza proszę o PW ;p we wnętrzu udało się tylko środkowe z przodu - ta z blaszkami, te po bokach ledy nie chcą mi funkcjonować - normalne świecą bez zarzutu - oraz ta w schowku. Będę wdzięczny za jakieś informacje :)
Właściwie to potem zamieszczę zdjęcia jak wygląda to w praktyce z tym podświetleniem rejestracji ;)

Edytowane przez bOOOOrowiaczek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.