Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam zapraszam do zakupu ręczników plażowo-klubowych

http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reczniki plazowe w listopadzie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas piekny mecz :good: :good:

Masz gdzies mnie na fotce :naughty: :naughty:

Mam, nawet na kilku... podesle Ci jakos jutro jak bede w domu:) Do zobaczenia za tydzien na meczu z assecco w gdynii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak Lucas po meczu??Widzialem Cie,ale siedzialem za wysoko i z drugiej strony,aby podejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wylaczony, jeszcze c**j..o sie czuje, sorry nie dam rady. Wojtek qur...wa, nie zrobilismy fotostory z wymiany hamulcow w Twoim aucie na potrzeby forum Mondeo, nie wiem nawet czy takowe istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wylaczony, jeszcze ch***j..o sie czuje, sorry nie dam rady. Wojtek qur...wa, nie zrobilismy fotostory z wymiany hamulcow w Twoim aucie na potrzeby forum Mondeo, nie wiem nawet czy takowe istnieje

- istnieje takie forum: http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums

a co do fotosów to przy wymianie tyłu się to zrobi, a nawet odkręcę przednie koło, zrobię foto i opisze co po kolei się z tym robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak Lucas po meczu??Widzialem Cie,ale siedzialem za wysoko i z drugiej strony,aby podejsc.

czesc Bieniu, szukalem Cię po hali ale za cholere nie moglem dostrzec. Meczyk za***isty... piekna walka ale powiem szczerze, ze prokom slabiutki w tym sezonie... moze przez to ze graja tak duzo spotkan... spokojnei moglismy ich pokonac... no ale coz, za duzo strat i za slaba skutecznosc z rzutow wolnych... mimo przegranej byl to jeden z najlepszych spotkan naszych czarnuchów:)[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 02:18_________________________________________________Znowu jakiegos klubowego świeżaka widzialem dzis... Avancik szary B7, GS 5.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba bedzie, ja tez

ostatnio przespałem spota :oops:

mógł ktoś qurrrrrrrw...a do mnie zadzwonic :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...