Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacna fura!

Kolego takie małe pytanie mógł byś podać ori nr dekielka tego koła? Oraz jaki dystans wpadł? Może być pw :wink::decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Poszło PW :)


Panowie dawno mnie tutaj nie było. W aucie już jest praktycznie wsio porobione, mechanicznie bez żadnego zarzutu, rolka napinacza ostatnio padła więc razem z paskiem poszła do wymiany. Tak to jeździ i się sprawuje.

Porobiłem aktualnych fotek na działce tak więc wrzucam foto ;))

33kpqwk.jpg

2hgutqu.jpg

nnwnzd.jpg

vxf95f.jpg

v49bba.jpg

259hbly.jpg

Edytowane przez rysland

Opublikowano

Fajnie podeszła ta fela [emoji14]

Opublikowano

jeszcze boczki :bicz:

Opublikowano

Cała robota jak najbardziej na plus ;) Aż zazdroszczę że u Ciebie spokój już, ja może gdzieś w połowie jestem :facepalm:

Opublikowano

czym sciemnić ten biały pasek w lampach tył w polifcie???

Opublikowano

czym sciemnić ten biały pasek w lampach tył w polifcie???

obklejasz rowno tasma malarska wokol bialego paska, nastepnie przyklejasz folie na bialy pasek, a potem nozykiem do tapet jedziesz po brzegach. Tylko trzeba cierpliwosci i delikatnie zeby lampy nie porysowac ;) Pomysl zapozyczony od Slavko87. robilem tak u siebie i u Ryslanda. Jest to chyba najlepsza metoda na obklejenie tego :)

Opublikowano

Ewentualnie sprayem, kumpel w A3 tak robił :D

Tyle, że trzeba ilość warstw dobrze dobrać

A co do furki to elegancka, pierwsza fotka środka mnie od razu urzekła ;)

Opublikowano

ładnie zbieraj graty montuj 2din z klima ;)

Opublikowano
  • Autor

Chcialem ale slyszalem ze jest to troche nieoplacalna inwestycja, ludzie mowia ze lepiej sprzedac i kupic z klima niz zakladac :P

Opublikowano

czym sciemnić ten biały pasek w lampach tył w polifcie???

obklejasz rowno tasma malarska wokol bialego paska, nastepnie przyklejasz folie na bialy pasek, a potem nozykiem do tapet jedziesz po brzegach. Tylko trzeba cierpliwosci i delikatnie zeby lampy nie porysowac ;) Pomysl zapozyczony od Slavko87. robilem tak u siebie i u Ryslanda. Jest to chyba najlepsza metoda na obklejenie tego :)

jak mogł byś dać jeszcze jakiś link gdzie to można kupić taka folie

Opublikowano

Ryslandowi raczej chodziło o to: :P
http://allegro.pl/folia-do-lamp-12-kolorow-30cm-x-50cm-trzywarstwowa-i5135137044.html

U tego gościa kupowałem akurat czerwoną. Czarną kupowałem bardzo dawno więc niestety nie podam Ci tego samego sprzedawcy. Ta czarna, którą kupiłem była o tyle fajna, że jak wrzuciłem wsteczny dalej świecił na biało. ;) aczkolwiek wydaje mi się, że jak kupisz czarną ciemną u tego gościa co Ci wyżej podałem tez będzie git

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto sprzedane, zamykam temat ;)

Edytowane przez rysland

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.