Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Napisalem ze mi przerysowalk na parkingum jakis dostawczak zderzakiem sobie przejechal... bylonduzo gorzej ale juz raz glinka przejechalem

Opublikowano

Napisalem ze mi przerysowalk na parkingum jakis dostawczak zderzakiem sobie przejechal... bylonduzo gorzej ale juz raz glinka przejechalem

Mój błąd nie doczytałem !

jednak podejrzewam ten kierunek też ktoś ci autem a nie celowo !

Opublikowano
  • Autor

Masakra co sie dzieje w tym kraju... po prostu dramat. Tak jak z kamilusem myslalem ktos pomyslal ze to oryginalne kierunkianz USA i chcial wziac na sprzedaz...

Opublikowano

ew ktos ci autem zahaczyl zas.. no ale jak godosz ze stales w takim miejscu ze nie ma bata no to mozliwe, ze serio sie komus nudzilo :facepalm:

Opublikowano

To patrząc co się dzieje u was, to faktycznie auto zacznę garażować... Co za ludzie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Stało się, dość ładna skóra dorwana do mojego modelu. Już zaklepana jutro po nią jedziemy :banan::banan:

10cn51c.jpg

2dt2am8.jpg

Opublikowano

:thumbup1: Kup mi 3 tyskie na droge :dance2:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wiosna przyszła, przyszły w końcu 18 :) . Efekt na żywo 10000 razy lepszy, aparat z telefonu nie ogarnia :mellow: , ale za niedługo wpadnie profesjonalna sesja .

W tym tyg jeszcze zregeneruje i oczyszczę skóre i będzie kozak.

Mysle czy puścić go trochę w dół zanim zbieżność zrobie :unsure:

2vnidj9.jpg:banan:

Opublikowano

Wszyszlo dobrze ale poki jeszcze mozesz posadz centymetr moze 2 ;) Nastepnie progi i dokladki w kolor :D

Opublikowano

i wysmalcuj opony, to też dużo lepiej zaczyna wyglądać :decayed:

Opublikowano

smialo lec z nia na doł ;) doda tylko uroku ;D Juz mega wyglada w porownaniu do stanu z 1 strony ;)

Opublikowano

piękna

fura :hi:

Opublikowano

Ładnie :)

Opublikowano

wszyscy mowia nizej ! Obracaj dalej a nie myslisz juz o zimie ze bedziesz musial podnosic ! Zimy nie bedzie :D

Opublikowano
  • Autor

Dobra decyzja zapadła, nie obniżam go, zaraz jade na zbieżność. Pare razy przeciorałem zolem o asfalt, te piekne mysłowickie drogi w centrum... Nie wygląda to aż tak źle, kozy nie ma, a funkcjonalnośc auta którym dość często jeżdże jest całkiem całkiem :)

W przyszłym tygodniu wstawie skóre jak pogoda dopisze i będą lepsze zdjęcia. Dzisiaj zakładam tłumik końcowy z 1.8T

Opublikowano

Bardzo fajnie to wygląda ,sam mam takie lampy depo black i w 100% jestem zadowolony.

Co do dróg w Mysłowicach ,to jestem z Będzina ale nie raz jade do mysłowic to tragedia juz mi raz tam rant wygieło lekko jak opona dobiła nadkole :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

No depo black robi robote :). Niestety ze zbieżnością muszę czekać do środy bo mi się przesunęły godziny zakładania wydechu

Wydech załozony, spasowany idealnie:

21nf5o4.jpg

2n1z2vd.jpg

Opublikowano

no jakies fajne koncoweczki by sie przydaly ;) tylko pamietaj, zeby nie zrobic ich rowno tylko jedna krotsza druga dluzsza (Krzysiek ogarnie :D)

Edytowane przez kamilus

Opublikowano
  • Autor

oo dzieki wielkie, nawet dobra cena.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.