Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wygłuszanie drzwi przód audi a4 b5


Salin92

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Planuje wstawić dystanse 16 do drzwi przednich od koviego i chce do tego wygłuszyć drzwi .

Co polecacie na wygłuszenie drzwi ?

Wyśle wygłuszyć drzwi od środka i tapicerkę.

Co polecacie na wygłuszanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na blachę drzwi dekara wystarczy w zupełności. Audi to nie francuzy z wydmuszki, która ugina się pod palcami ;)

Boczek drzwiowy polecam "uzbroić" żywicą poliestrową i matą szklaną (2 -3 warstwy) i na to dać warstwę dekarki. Mam tak zrobione swoje furtki, Jak chcesz to podeślę fotki.

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle nie przesadzac z tą matą dekarską, bo sporo waży a zawiasy jak wiadomo i bez tego potrafią sie zmeczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak jak pisałem, blacha w Audi ma dobre właściwości mechaniczne. Kolega, który ma Citroena, był zdziwiony jak twarda jest bez oklejania.

Według mnie jedna warstwa maty dekarskiej w zupełności wystarczy na zewnętrzną połać drzwi, ma tylko tłumić drgania. Jeśli kogoś stać, to polecam zamiast dekary matę GMS 07XL.

Na boczek również położyłem dakarkę w celu eliminacji drgań. Oczywiście częściowej,bo całkowicie to się takimi środkami nie da tego wyeliminować ale dla mnie jest wystarczająco, a w odniesieniu do poniesionych kosztów, to nawet lepiej niż dobrze :)

Foty w linku: FURTKI

Edytowane przez rookie1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse robiła firma CA ale jest to trochę niedogadana sprawa.

Miałem nieco inna wizję dlatego zleciłem robotę firmie, nie chciałem zniszczyć tapicerki metoda prób i błędów.

Dystanse w obecnej formie można śmiało wykonać samemu. Ważne, żaden seryjny zaczep nie został wyłamany.

Jedyne czego żałuję to to, że nie zostały wykonane z nieco większa średnicą wewnętrzną. Głośniki z koszem innym niż euro wymagają dodatkowego pierścienia osadczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse robiła firma CA ale jest to trochę niedogadana sprawa.

Miałem nieco inna wizję dlatego zleciłem robotę firmie, nie chciałem zniszczyć tapicerki metoda prób i błędów.

Dystanse w obecnej formie można śmiało wykonać samemu. Ważne, żaden seryjny zaczep nie został wyłamany.

Jedyne czego żałuję to to, że nie zostały wykonane z nieco większa średnicą wewnętrzną. Głośniki z koszem innym niż euro wymagają dodatkowego pierścienia osadczego.

Witam.

Co do dystansów, to słyszałem, że ktoś na forum robi i sprzedaje. Mam projekt ale nie wiem jaką grubość mają mieć po wycięciu. Jeżeli ktoś wie na temat tej usługi to proszę o informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...