Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto wie co to za płyta VAG ?


M@riush7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem płytę z kabelkiem, i podobno miał być tam vag com 409.1 nie mogę go doszukać czy ktoś też ma taką płytkę?

oto płytka:

http://www.directupload.net/file/d/3774/sxeua8ex_jpg.htm

Edytowane przez wrclaguna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiele, ale miał być na płytce VAG COM i nie mogę się jego doszukać jest tam wiele folderów w tym jak zainstalować vaga a nie widzę samej instalki, wiesz coś może na temat tej płytki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego, co to za płytka to nie wiem, ale od paru dni też dokształcam się co do obsługi Vaga, podaj może jaki masz system i co chciałbyś osiągnąć tym vagiem to postaram się pomóc, testowałem już 3 różne programy, nawet odpaliłem Vaga na windowsie 7 64 bitowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiele

Dlatego na tej płytce ani na innych sprzedawanych z kabelkiem nigdy nie ma samego VAG-a a tylko różne instrukcje i sterowniki czyli to co można roapowszechniać

za darmo nie naruszając praw autorskich. Niestety mnóstwo sprzedawców np. na alle używa sprytnej gry słownej aby niezorientowani kupujący myśleli , że za

ok.100PLN-ów otrzymają kabelek z programem - niestety nie bo ten program legalnie :naughty: to koszt taki jak tu http://www.vag-com.pl/index.php?mod=sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego, co to za płytka to nie wiem, ale od paru dni też dokształcam się co do obsługi Vaga, podaj może jaki masz system i co chciałbyś osiągnąć tym vagiem to postaram się pomóc, testowałem już 3 różne programy, nawet odpaliłem Vaga na windowsie 7 64 bitow

system to windows 7 x64, podobnie jak Ty chciałem zapoznać się z vagiem i ewentualnie jak zajdzie potrzeba wykorzystać go w miarę umiejętności, jeżeli chodzi o win 7 x64 to ciężka sprawa, jak możesz to poproszę o pomoc w odpaleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się pomóc.
Z tymi sterownikami to niby taka ciężka sprawa, ale za każdym razem jak instalowałem czy to na win xp (stary laptop) czy własnie na win 7 64 bit to i tak szło ładnie, bez problemów. Raz tylko miałem sytuacje, że musiałem podpiąć jeszcze raz kabel pod usb i wtedy załapał. ale od początku..
1. Pierw instalujesz vaga, wypakowujesz go z pliku (mogę wysłać na maila)
2. Nie włączasz go jeszcze tylko podpinasz kabel, nie podpięty do auta. i w tym momencie Win 7 sam wyszukuje sterowniki z neta. Można mu pozwolić powinien je wyszukać, ALE dla pewności można zainstalować także swoje (link też mailem moge wysłać)
3. No i teraz zabawa w menadżerze urządzeń (ustawienie portu na com 1, com 2, com3 albo com4, nie wiem czy to ogarniasz, jak nie to na priv Ci wytłumacze o co chodzi, ale wszystko nawet tutaj na forum o tym jest opisane )
4. No i w zasadzie tyle. aktywacje do pełnej wersji też masz na forum z tym, że mi się to nie udało i zrobiłem to sposobem z kalkulatorem w trybie programisty :P Czego to ludzie nie wymyślą..
Później już tylko podłączasz kabelek, windows niech go załapie, program i wtedy wtyczke do auta i przekręcasz kluczyk.

Sam program jeszcze jest dla mnie nie do końca jasny, ale szybko się uczę. Instalacje Vaga ogarnałem w 2 wieczory, jak coś to pomogę na tyle ile będę umiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą samą płytę kupiłem ją jakiś czas temu, jest tam kilka folderów i pliki spakowane rarem ale vaga tam nie ma to tylko taka podpucha bo są tam tylko sterowniki do kabelka którego możesz kupić na allegro za 25zł sam zobacz http://allegro.pl/kabel-diagnostyczny-vag-com-obd-obd2-ii-cd-i4703143629.html%C2'> a co do płytki to sterowniki do wn7 same się dociągną po podłączeniu kabla do lapka chyba że na xp to z płyty stery. Mam nadzieje że twoja cena nie wiele jest naprawdę niewielka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...