Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.


qoperek

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe tak to jest. Dziękuje i nawzajem [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:50_________________________________________________Zrobiłem sam bez zdjęć o to zdjęcia jak mi wyszło proszę o ocenę.Chciałem dodać że miałem 2 stare tapicerki to zrobiłem tak dla podglądu. Jeszcze nie wiem czy to u siebie zamontuje 50%/50% jak na razie.

IMG_4843.jpg

IMG_4842.jpg

IMG_4844.jpg

PS. Zdjęcia do końca nie przedstawiają efektu pracy.

Kurczaki, ja powiem że to tak średnio wyszło...bez urazy.

Ja mam inny problem, robiłem boczki w alcantarze tej allegrowej (boże co za shit).

Fajnie wygląda pierwsze pół roku, próbował ktoś drugi raz wymontować z boczku tapicerowany element? Jest to wykonalne wogóle czy od razu szukać nowych boczków?

Zastanawiam się czym robic od nowa jak tylko uda się go rozebrac ale chyba będzie szmatex i jakiś płaszcz skórzany.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie materiał był oderwany i w tym miejscu znajdowała się poniszczona gąbka z klejem więc usunąłem to i najkleiłem skórę. Co prawda skóra nie jest na tyle naciągliwa ale efekt zadawalający

70945575_948038778883382_4327298435414753280_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: ale ulep... nie bez powodu fabrycznie jest to szyte z dwóch kawałków skóry. Te marszczenia  pod łokciem  i nieprzylegający materiał wyglądają nie najlepiej delikatnie mówiąc.

Mam nadzieję że nie uraziłem, to moje zdanie ale chyba lepiej dołożyć kasę i kupić normalne boczki w skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu nie wyglada dajlepiej. Pozostale drzwi udało się zrobić lepiej. W rzeczywistości ta skóra wygląda o niebo lepiej a zwłaszcza w porównaniu to tego wyblaklego odklejającego się materiału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...