Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie


zbrulinski

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie poduszki sprawdzone wszystko w normie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Jestem już po wymianie kompletnego sprzęgła, poduszki pod skrzynią i silnikiem też wymienione. Ustawiony prawidłowo wtrysk. A drgania jak były tak są dalej. U mnie jest problem jeszcze taki że drgania sa na jałowym, nie cały czas tylko 3 razy drga i przerwa i znowu 3 drgania i tak cały czas. Jak ktoś się z tym upora dajcie znać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jeszcze zastanawiam czy to czasem nie jest od pompy wtryskowej. Oprócz tego, że mam drgania na wolnych to pompa jakby dość twardo chodzi, szczególnie jak na polu jest zimno, to po zapaleniu samochodu w momencie jak sie pompa przestawia to idzie chwile bardzo głośno za chwile cicho i tak w kółko aż sie silnik troche zagrzeje. Nie miem jednak jak to można sprawdzic na VAGU wszystko wygląda ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie przylacze do problemu. Wiec mialem i mam takie same drganie. Niedawno wymienilem skrzynie tarcze i lozysko oporowe i troche to ustalo ale nie do konca. W moim przypadku moze to byc sterownik pompy paliwowej bo np na 3 biegu gaz do oporu i czuc jak nie rozno przyspiesza , tak jakby szarpal ale narazie nie mam kasy na wyczyszczenie tego a samemu sie nie podejme bo pompa paliwowa to skomplikowane urzadzenie. Nie wie ktos ile moze kosztowac wyczyszczenie nastawnika pompy w 1Z?? Czy logowanie pokazalo by cos co moze byc problemem w moim przypadku z tym nie roznym przyspieszaniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...