Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie


zbrulinski

Rekomendowane odpowiedzi

1.dwumas nie bo w 1Z tak jak piszecie jest to samo a 1Zecior nie ma dwumasa

2.Poduszki nie bo wymieniłem wszystkie i nie ma różnicy

3.kąt wtrysku nie bo jest OK

4.dawka paliwa też nie bo ustawiałem juz w całym zakresie

5.plecionka nie

6.kat wywalony i mają to samo

7.skrzynie kolega wymienił a problemu się nie pozbył

Ciekawe co siedzi w naszych autach!! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj tato smiga passatem B4 Tdi 1Z i niestety ma ten sam problem. wymienił sprzegło i problem jakby zmalał aczkolwiek nie ustał. cały czas na stosunkowo niskich obrotach na 4 i 5 biegu czuc drganie i poszarpywanie. skad przyczyna?

bardzo ciekawa jest teoria pana mechanika iz taka jest juz przypadłosc tego silnika i skrzyni tylko dlaczego nie wszystkie tak mają? ja smigam tez 1Z i nie mam tego problemu mimo tego iz moja a czwórka ma juz sporo nalatane > 306 tys.

wydaje mi sie iz problem jest wynikiem zuzycia sie jakiejs czesci.

bede sledził temat, powodzenia panowie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam . Mialem podobny prblem z drzeniem wymienilem plecionke bylo ok tylko zrobilo sie troszke glosniej w autku miesiac temu znow coz zaczelo tye ze jak na 4,5biegu dodaje gazu to na pedale czuje jakies drganiua dziwne wczesniej tego nie bylo jakby kola byly nie wywazone wywazylem to samo bylem w aso u danelczyka powiedzieli ze plyn w skrzyni jest do bani wymienili i jest to samo potem niby kolo 2 masowe rozebrali okazalo sie dobre kat wtryskow ok turbo ok przeguby tez sprawdzali wszystko co sie dalo przejzeli i na koniec powiedzieli ze nie wiedza zebym jechal do wrozki :Djak sie do wiem co jest nie tak to oni to naprawia i jak drzalo tak jest dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wymienić to mi wymieniali ale teraz to już żadnemu warsztatowi nie wierzę! Sam jestem mechanikiem (z niedużym doświadczeniem) i chętnie bym sobie sam autko naprawiał ale wtedy nie miałem możliwości zrobić tego samemu bo nie miałem gdzie... Więc nie wiem czy wymienili czy co tam zrobili ale od razu po wymianie było w miarę ok, problem się zaczął po jakiś 2 miesiącach od wymiany :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłem pojechać osobiście do serwisu, z autem pojechał mój koleś nie wiem czy im dobrze naświetlił temat, w każdym bądź razie jakiś gość dzwonił do mnie z serwisu na ile mogłem tyle mu wytłumaczyłem co się dzieje.

Dzisiaj koleś oddał mi auto i mówił że w serwisie nic takie nie zauważyli a ponoć kto mógł to jeździł tym autem i testował (fagasy), widziałem fakturę powymieniali mi filtry oleju powietrza jakieś tam pyłkowe i filtr paliwa, klocki z przodu skasowali mnie 2100 :confused4:

Ale uwaga wsiadłem dzisiaj do autka i pełny gaz na 5-6 biegu z wolnych obrotów i drżenia nie czuć :thumbup:

Jedyne co zostało to to bujanie na wolnych obrotach sporadycznie.

Co wy na to?

Bo moim skromnym zdaniem to chyba ten filtr paliwa bo nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Jeszcze jutro dokładnie sprawdzę fakturę ale nic specjalnego tam nie było oprócz kwoty :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...