Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Manetka wycieraczek przedlift avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Orientuje się ktoś, który pin odpowiada za włączenie spryskiwacza tylnej szyby w B5 przedlifcie avancie? Chciałem pod ten guzik podłączyć spryski lamp :)


Nikt nie wie?

Opublikowano

Kup sobie ori przekaznik za 30 zł na alledrogo i nie kombinuj, też z tym walczyłem i wiem że nie ma sensu

Opublikowano
  • Autor

Mógłbyś rozwinąć trochę swój komentarz? :D Mi chodzi o podłączenie tego tak, żeby mieć osobny guzik do sprysków lamp i żeby to było w miarę ori rozwiązanie, tzn ori guzik, ten od sprysków tylnej szyby się nadaje idealnie tylko ni chu chu nie wiem jak to podłączyć :facepalm:

Opublikowano

Wszystko zależy od tego co rozumiesz pod pojęciem "w miarę ori" Ja kupiłem ori zderzak ze spryskami, zbiornik z wyjściem na dwie pompki od polifta oraz wspomniany przekaźnik(229). Jest na niego miejsce w skrzynce z przekaźnikami,trzeba jedynie poprowadzić przewód do pompki i zrobić mostek który uruchomi te spryski tylko po włączeniu świateł. W razie byś wybrał taką opcję, mogę cyknąć kilka fotek co i jak w temacie elektryki.

Edytowane przez GOLI

Opublikowano
  • Autor

Ja chce kupić spryski od Pana Tadeusza, zamontować je w swój zderzak, zbiornik na 2 pompki już mam i chciałbym podłączyć pompkę od sprysków tak, żeby włączać spryski lamp tym guzikiem na manetce co jest w avancie od spryskiwacza tylnej szyby. Ja mam sedana, więc ten guzik jest u mnie niewykorzystany. Manetkę od avanta już kupiłem, w wolnej chwili chciałem sobie zrobić całą instalację żeby mieć już gotową :)


Po prostu chce mieć spryski lamp podłączone pod osobny włącznik, żeby je włączać kiedy chce a nie przy każdym myciu szyby :wink:

Opublikowano

Pod koniec tygodnia (pewnie sobota) planuje wymiane żarówek w liczniku więc będę miał zdjętą obudowę kierownicy, jak nie zapomnę to Ci sprawdzę który to pin

Opublikowano
  • Autor

Ok, dzięki :) Daj mi na pw nr do siebie to Ci przypomnę :P

Opublikowano

Nie łatwiej i szybciej wziąć miernik i sprawdzić? No chyba, że lubisz mieć wszystko podane jak na tacy...

Wysłane z terenu

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem probówką i nic nie wywnioskowałem :kwasny: Nowa manetka w dużej kostce ma 1 pin więcej niż jest w mojej wtyczce, próbowałem probówką złapać plus i ten wolny pin, masę i wolny pin i nic nie wywnioskowałem. Oczywiście przy próbach naciskałem ten guzik na manetce. Z tego co pamiętam to na tym dodatkowym pinie w manetce jest stały plus. To jest bodajże ten pin, który zaznaczyłem na fotce

http://www.directupload.net/file/d/3780/rjzbpdo8_jpg.htm


Ja w swojej kostce mam tam pusty slot

Opublikowano

Koledzy a tak nawiesem, powiedzcie czy to normalne, że jak włączam spryskiwacz tylnej szyby to załącza sie tez przód? Nie wiem gdzie szukac przyczyny tego problemu.

Opublikowano
  • Autor

Chyba nie powinno tak być

Opublikowano

I wszystko jasne, pin którego szukasz jest w małej kostce, której nie masz w swoim aucie :P Do tego przycisku sa dwa piny w małej kostce,interesuje cie pierwszy rząd od kolumny kierownicy, są trzy piny tobie potrzebne są dwa górne.Pod jeden dajesz (+) po włączeniu świateł a drugi to wyjście na pompkę :hi:

Edytowane przez GOLI

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Skąd wiesz że nie mam? To jest ta kostka co od fisa? To ją mam :wink: Dzięki za pomoc :thumbup1:


Sprawdzałem tak jak mówiłeś i nie działa nic:/ zero reakcji, próbowałem na różne sposoby ale nic się nie dzieje:/
Opublikowano

To może ta manetka jest po prostu uszkodzona i nie działa w niej ta "funkcja".

Wysłane z terenu

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałeś może czy u siebie też tak masz? Spróbuję jeszcze coś kombinować;)

Goli, sprawdzałem dziś z elektrykiem tą manetke swoją i na początku nie dawała żadnych oznak życia na wskazanych przez Ciebie pinach, rozebraliśmy ją, złożyliśmy i jest tak jak mówisz, widocznie coś nie stykało w niej:) dzięki za pomoc jeszcze raz:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.