Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piszczenie hamulców nowe klocki Textar!


VTG

Rekomendowane odpowiedzi

Piszczały mi hamulce i było niedużo klocka więc wymieniłem. Kupiłem klocki textar tarcze zostawiłem stare.

Minęło nowe klocki niedługo po założeniu znów piszczą. Wszystko starannie założone trzpienie prowadzące przesmarowane. Co może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego klocki textara maja to do siebie ze piszcza ja mam akurat założone w ciężarowce i piszcza masakrycznie najlepiej ate albo trw zakladac

Edytowane przez szyszka1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma w A4 B8 textary i są ciche. Montowałem Brecki i cisza. Textar to dobra firma na pewno są droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość to ściągnij je i zobacz czy na początku trochę ich nie zeszkliło od temperatury. Jeśli tak to papierem ściernym zjedziesz "szkiełko" i będzie ok ale to tylko jedna z wielu mogących mieć miejsce przyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega napisał, mogło się zeszklić, miałem to samo u siebie w aucie, papierek ścierny w rękę i pomogło, tylko u mnie był inny producent

Textar w ostatnim czasie dostarcza klocki na pierwszy montaż i jest jedną z nielicznych firm, która do europejskich aut produkuje klocki tylko na terenie niemiec. Sam sprzedawałem Textary i mam styczność z tymi autami i nic nie piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten problem z klockami ATE :/ (bardzo dziwne przy tej firmie) tarcze miałem w dobrym stanie 22 mm z groszem a powinno być 23mm jak jest gdzieś 20,5 mm tarcze do wymiany, wszystko brało równo klocek zeszklony nie był masakra więc zmieniłem na ceramiczne Jurid White i powiem ze nic nie piszczy a i hamulce lepsze :) w intercarsie była promocja więc kupiłem za 180 coś zł. Oczywiście przy montażu zawsze rancik na tarczy mały jest od środka jak i od góry więc zjechałem lekko kątówka i nie ma bicia czy drgań na kierownicy i przy hamowaniu, może spróbuj tak zrobić ze swoimi tarczami??

Edytowane przez milio86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...