Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant


MakoUSM

Rekomendowane odpowiedzi

nie lubię, nie lubię tego robić ale na pierwszy rzut oka rzucają mi się za wysoko pozostawione wycieraczki, tzn. ktoś mógł, ale nie musiał :) wymieniać przednia szybę i popełnili mały błąd podczas montażu jak u mnie w B7 :facepalm: i na drugim zdjęciu kolor zderzaka jest trochę w innym odcieniu, mam nadzieję ze to tylko kont padania światła to uczynił :decayed: co do B&O to mi się zdaje że ma trochę więcej niż 10 głośników :wink:

A teraz stary po tych negatywach powiem jedno, lakierek prima vera, moje marzenie którego nie mogłem zrealizować bo wszystkie "niemcory" kupują/zakupywały czarny :P w roczniku w który ja trafiałem. Co do modów to od razu wrzucaj NEON na tył, zmieni twoją furkę nie do poznania. Życzę Ci stary bezawaryjności, szerokości i ilości wykonanych modów tyle co kartek w Starym Testamencie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny furacz, tylko te koła w ogóle mi się nie widzą. A B&O jak gra ? Bo ja u siebie nie mam,a słyszałem ogólnie podzielone zdania.

Tu już zimy... Na wiosnę wrzucę coś lepszego. B&O wielkiego szału nie robi, ale myślę, że z subwooferem by już było naprawdę przyzwoicie;p

A może masz tylko blendy od B&O, bo powinno być 13 głośników i sub w miejscu koła zapasowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię, nie lubię tego robić ale na pierwszy rzut oka rzucają mi się za wysoko pozostawione wycieraczki, tzn. ktoś mógł, ale nie musiał :) wymieniać przednia szybę i popełnili mały błąd podczas montażu jak u mnie w B7 :facepalm: i na drugim zdjęciu kolor zderzaka jest trochę w innym odcieniu, mam nadzieję ze to tylko kont padania światła to uczynił :decayed: co do B&O to mi się zdaje że ma trochę więcej niż 10 głośników :wink:

A teraz stary po tych negatywach powiem jedno, lakierek prima vera, moje marzenie którego nie mogłem zrealizować bo wszystkie "niemcory" kupują/zakupywały czarny :P w roczniku w który ja trafiałem. Co do modów to od razu wrzucaj NEON na tył, zmieni twoją furkę nie do poznania. Życzę Ci stary bezawaryjności, szerokości i ilości wykonanych modów tyle co kartek w Starym Testamencie :DAle

Ale czujne oczyska :naughty: musiałem go pomalować, bo był zmasakrowany od kamieni :( i wyszło jak wyszło, ale na żywo jest lepiej niż na zdjęciu. A co do wycieraczek to one są nieco wyżej jak są na auto, a jak są wyłączone są niżej. Dziwnie :huh: Zaraz idę szukać, ale ja mam 10 działających bez suba. Widocznie coś było kombinowane :kwasny: Co do modów to na razie muszę zrobić zawieszenie, bo coś zaczyna do mnie dochodzić. Potem ledy w środku i w przeciwmgłowych, leaving home i będę myślał o neonach :D Dzięki za te parę słów koleszko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę razi ten znaczek i brak spryskow,

A te spryski to potrzebne jak śmigło w tyłku przelewanie płynu ze zbiornika na ulicę, tyle dają :facepalm:

Co do wycieraczek to przynajmniej u mnie jest tak że gdy pada wycieraczki chodzą i zatrzymują się w wyższej pozycji gdy przez dłuższy czas się nie ruszają (np. przestało padać) to samoczynnie zjeżdżają niżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, doszukujecie sie :) fajna furka, fajnie, ze sline i zycze bezawaryjnosci. B&O sprawdz czy masz w MMI opcje. Glosnikow musi byc 13+1, czesto i gesto uzytkownicy montuja same blendy co moze zmylic...jeszcze raz graty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały mod wpadł mi w łapki :D w piątek działam :)

Edytowane przez MakoUSM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że ktoś o to zapyta ;) To mi wpadło przez przypadek i wziąłem... Chyba ori sam bym nie ogarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zbytnio szału, ale zawsze coś tam można zaktualizować nieco dane :)

Miały być neony, a wyszły nowe ledy na przodzie z ori okablowaniem, które modzone przez poprzedniego właściciela u mnie już nie wytrzymały. Przy następnym urlopie dorzucę jeszcze samopoziom i myślę nad tematem sprysków, ale to połączę z pdc.

Ciężko jest modzić jak auto jest w kraju, a samemu jest się na obczyznie, ale w nowym roku to się zmieni, a warunki mam tu mega :D Za to krótki urolopik spędzony miło, bo udało się wrzucić nowe fele, ledy w środku, odblokować wszystko co możliwe, wymienić szybkę przednią, zrobić korektę lakieru z położeniem powłoki hydrofobowej na szybki i w moim pierwszym garażu odnowić nieco zaciski w czarny połysk. A między czasie wyskoczył nowy dwumas :kwasny:

Teraz idą przymiarki no odwlekanych neonów, dekor piano, dokończenie świateł z pdc i czekam cały czas z wirusem, ale wstrzymuję się do końca żywotności filterka :angry:

Fotka była już na pożegnanie w rodzimych stronach i zaczeło nieco kropić :kwasny: Fela 20 i gleba jak najbardziej by się przydały, ale ciężko mi będzie śmigać po górach w łańcuchach przez kilka miesięcy w roku.

s6nnommf.jpg

Edytowane przez MakoUSM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...