Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 s-line s-tronic 7-biegowa skrzynia duzo pali


rawboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie śpalania Audi a4 b7 s-tronic . Ile wam pali w cyklu mieszanym ,bo komputer pokazuje mi 12 l/100 i coś mi tu nie gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy FWD z tego co mi wiadomo był Multitronik czyli bezstopniowa skrzynia z 7 "wirtualnymi biegami". A co do spalania to sprawdź ile pali faktycznie bo to nie koniecznie musi zgadzać się z faktycznym zużyciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie śpalania Audi a4 b7 s-tronic . Ile wam pali w cyklu mieszanym ,bo komputer pokazuje mi 12 l/100 i coś mi tu nie gra...

Witaj! Ja jak jezdze na ktorkich trasach tylko po miescie na zimnym silniku z multitroniciem pali mi okolo 10- a nawet 12, ale w chwiłi kiedy jest maly ruch i malo swiatel etc. I jade plynnie trase jakies 15 km to wtedy potrafi zejsc dp 6,8 na luzie spokojnie bez wcoskania gazu delikatnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam dokladnie tak samo 11-12l w miescie kasakra ale u mnie skrzynka do roboty tak ze juz z tym nie walcze byle do stycznia i skrzynka na stoł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze zeby to bylo nienormalne, bo od 3 lat pali tyle ale to serio nic wielkiego, bo na trasie schpdze ponizej 7 spokojnie a mniej nie bedzie:) swoje wazy a automat zwieksza zuzycie no moc ma jednak. W Seat toledo II 1.9 tdi 110 km to on spalal mi mniej moj rekord ecodrivingu to 4,3 na trasie ale bardzo sie staralem i gora 100km/h i gaz traktowalem jakby parzyl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupilem swoja motorowke to w miescie palila 7l ,to byly czasy hmmm ale po miesiacu pojawily sie opoznienia na reakcje gazu spalanie skoczylo i zaczelo sie szalenstwo z obłedem o co chodzi ? Jak juz sie dowiedzialem o co chodzi to mi ulzylo i czekam na remoncik skrzynki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...