Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Lusterka zewnętrzne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie ...

mam pytanko jak sprawdzić czy lustrka zewnętrzne są podgrzewane. ..........

Pozdro...Grzesiek..............

Opublikowano

wyciągnąć wkład i zobaczyć..czasami są zwykłe wkłady a kable do podgrzewania zostają luzem..

Opublikowano

Witam serdecznie ...

mam pytanko jak sprawdzić czy lustrka zewnętrzne są podgrzewane. ..........

Pozdro...Grzesiek..............

włącz ogrzewanie tylniej szyby , teraz jest fajna pogoda ku temu bo leje i jest chłodno a wiec łatwo zauważysz , dotknij lusterek po załaczeniu szyby po kilku sekundach powinienes wyczuć ciepło jesli są grzane........... krople deszczu powinny wysychac powoli

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki. Kiedyś ojciec sprawdzał własnie po włączeniu tylnej szyby, ale z tego, co mi mówił nic sie nie działo i nie wiem czy niema opcji grzania czy cos padło.

Opublikowano

Dzięki chłopaki. Kiedyś ojciec sprawdzał własnie po włączeniu tylnej szyby, ale z tego, co mi mówił nic sie nie działo i nie wiem czy niema opcji grzania czy cos padło.

no więc ściągnij jedno szło i zobacz..5 sekund i wiesz napewno czy masz podgrzewane czy nie..jak kable będa podłączone a nie będzie grzało to sprawdź bezpieczniki..

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki dam halo jak i co ..Nara

Opublikowano

Witam,

Tez mam pytanko dotyczace lustereka a mianowicie jak zrobic zeby myly skladane elektrycznie... ? Jakis zestaw (silowniki) sie montuje czy jak ??

Opublikowano

Witam,

Tez mam pytanko dotyczace lustereka a mianowicie jak zrobic zeby myly skladane elektrycznie... ? Jakis zestaw (silowniki) sie montuje czy jak ??

podlaczam sie do pytania :) silniczki z napedu hifi czekaja :good:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

dołączam się do pytania.

no juz sie zrobily wagoniki z tego dolaczania ale nikt nic chyba nie wie

Opublikowano

Witam,

Kiedyś rozmawiałem z Malikiem. Powiedział, że na audizine poruszany był temat skłądania lusterek ale nie mogę nic znależć.

Opublikowano

Witam,

Kiedyś rozmawiałem z Malikiem. Powiedział, że na audizine poruszany był temat skłądania lusterek ale nie mogę nic znależć.

Bo kiepsko szukałeś http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=169617

Opublikowano

Witam,

Kiedyś rozmawiałem z Malikiem. Powiedział, że na audizine poruszany był temat skłądania lusterek ale nie mogę nic znależć.

Bo kiepsko szukałeś http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=169617

Dziękuje.

Pozdrawiam.

Opublikowano

to jest mod nad modami bo jeszcze jest zrobiona pamiec foteli a nam tylko chodzi o skladani lusterek bez zadnej pamieci

Opublikowano

to jest mod nad modami bo jeszcze jest zrobiona pamiec foteli a nam tylko chodzi o skladani lusterek bez zadnej pamieci

Racja.

Jak zobaczyłem opis tego moda to, aż się zląkłem :kox:

Pomyśle nad tymi lusterkami, żeby się po zamknięciu auta z pilota automatycznie składały :good:

Opublikowano

to jest mod nad modami bo jeszcze jest zrobiona pamiec foteli a nam tylko chodzi o skladani lusterek bez zadnej pamieci

Racja.

Jak zobaczyłem opis tego moda to, aż się zląkłem :kox:

Pomyśle nad tymi lusterkami, żeby się po zamknięciu auta z pilota automatycznie składały :good:

a masz skladane w ogole ? jesli tak to jestes w domu :good:

Opublikowano

to jest mod nad modami bo jeszcze jest zrobiona pamiec foteli a nam tylko chodzi o skladani lusterek bez zadnej pamieci

Racja.

Jak zobaczyłem opis tego moda to, aż się zląkłem :kox:

Pomyśle nad tymi lusterkami, żeby się po zamknięciu auta z pilota automatycznie składały :good:

a masz skladane w ogole ? jesli tak to jestes w domu :good:

Tak mam składane lusterka. Ale to trochę dziwne pytanie bo chyba wszystkie lusterka w audi są manualnie (ręcznie) składane ?? Nikt nie robi sztywnych lusterek :) Muszą się składać :good:

Nie wiem jakie są koszty związane z tym modem. Udam się do ASO popytać.

Opublikowano

to jest mod nad modami bo jeszcze jest zrobiona pamiec foteli a nam tylko chodzi o skladani lusterek bez zadnej pamieci

Racja.

Jak zobaczyłem opis tego moda to, aż się zląkłem :kox:

Pomyśle nad tymi lusterkami, żeby się po zamknięciu auta z pilota automatycznie składały :good:

a masz skladane w ogole ? jesli tak to jestes w domu :good:

Tak mam składane lusterka. Ale to trochę dziwne pytanie bo chyba wszystkie lusterka w audi są manualnie (ręcznie) składane ?? Nikt nie robi sztywnych lusterek :) Muszą się składać :good:

Nie wiem jakie są koszty związane z tym modem. Udam się do ASO popytać.

chodzi mi o to czy masz skladane elektrycznie

Opublikowano

to jest mod nad modami bo jeszcze jest zrobiona pamiec foteli a nam tylko chodzi o skladani lusterek bez zadnej pamieci

Racja.

Jak zobaczyłem opis tego moda to, aż się zląkłem :kox:

Pomyśle nad tymi lusterkami, żeby się po zamknięciu auta z pilota automatycznie składały :good:

a masz skladane w ogole ? jesli tak to jestes w domu :good:

Tak mam składane lusterka. Ale to trochę dziwne pytanie bo chyba wszystkie lusterka w audi są manualnie (ręcznie) składane ?? Nikt nie robi sztywnych lusterek :) Muszą się składać :good:

Nie wiem jakie są koszty związane z tym modem. Udam się do ASO popytać.

chodzi mi o to czy masz skladane elektrycznie

NIE :wallbash:

Manualne skłądanie :(

Ale właśnie mi chodzi o to, żeby były składane elektrycznie :kox: i nie koniecznie z pilota.

Opublikowano

to jest mod nad modami bo jeszcze jest zrobiona pamiec foteli a nam tylko chodzi o skladani lusterek bez zadnej pamieci

Racja.

Jak zobaczyłem opis tego moda to, aż się zląkłem :kox:

Pomyśle nad tymi lusterkami, żeby się po zamknięciu auta z pilota automatycznie składały :good:

a masz skladane w ogole ? jesli tak to jestes w domu :good:

Tak mam składane lusterka. Ale to trochę dziwne pytanie bo chyba wszystkie lusterka w audi są manualnie (ręcznie) składane ?? Nikt nie robi sztywnych lusterek :) Muszą się składać :good:

Nie wiem jakie są koszty związane z tym modem. Udam się do ASO popytać.

chodzi mi o to czy masz skladane elektrycznie

NIE :wallbash:

Manualne skłądanie :(

Ale właśnie mi chodzi o to, żeby były składane elektrycznie :kox: i nie koniecznie z pilota.

no przeca mi tez o to chodzi zeby byly skladane elektrycznie :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.