Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1,8 T AEB braki mocy


Niedwiadek18

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne. Podmienie pompy jak bede miał chwile i zobaczę. Wątpię by to audi wyjechało z fabryki i odpalalo po 6sekundach :)

Jest wiele dziwnych rzeczy. Choćby ta że w A4 były 1,6 z aparatem zapłonowym.

PS: VAGiem da radę uruchomić pompę paliwa gdybyś coś chciał sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dokładnie nie pamiętam jak to się nazywało, ale w zakładce odnośnie silnika jest taka opcja jak test wyjść. Można przez to włączyć wtryski, pompę paliwa, EVAP itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wiem gdzie to jest. Sprawdziłem to cisnienie w trakcie jazdy... Więc tak. Jalowe obroty 3,2 bara jadąc z wcisnietym gazem w podłogę przy 3tys ok 3,5bara i wzrasta równo z przyspieszaniem do ok 4bar ;) po ok 5-5,5tys zaczyna spadać powoli. Wcześniej gdy sprawdzalem to cisnienie i zgodziłem silnik to manometr spadał do zera.... Teraz gdy gasze silnik to zostaje cisnienie 3,2 bara ;) (co za tym idzie auto odpala blyskawicznie)więc chyba cos sie naprawilo :P zostawiłem podpiety manometr na noc i zobaczę rano czy cisnienie nadal sie utrzymuje.

Aktualnie stanęło na tym, ze audik na 1,3,4,5 zbiera sie ładnie, ale na 2 zaczynając np od 2tys obrotów ciągnie do 3 potem delikatnie odpuszcza i powyżej 4tysi znowu rakieta. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...