Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana czujnika temperatury G2/G62


lukaszooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przekopałem forum i nigdzie nie moge znalesć tematu poświęconej wymianie czujnika G2/G62, moze ktoś mnie oswiecić gdzie znajduje sie ten czunik w AVF ???? To jest ten za silnikiem ??? jesli tak to gdzie wsadzić ręke zeby sie do niego dobrać.


http://turbodiesel.hswg.pl/wymiana-czujnika-temperatury-g62-w-1-9-tdi-avf/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze ma 4 piny, wiem ze jest zielony, wiem ze z tyłu silnika pod vacum, szukam foto lub screna z etki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w goglach i fotek masz od groma. Nie wrzucam fotki bo niw wiem który jest twój silnik, ale ty na pewno rozpoznasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na poziomie 6 latka, wiadomo dlaczego nabiłęs tyle postów przez rok wśród klubowiczów............ ciezko stwierdzić po fotce samego czujnika czy to aby napewno avf lub awx, potrzebuje real foty albo screen z etki lub poprostu link do jakiegos starego tematu o tej tematyce.

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie zakładam nowego tematu tylko piszę tu pacjent 2.0 alt 2003r muszę wymienić króciec wody i czujnik ten zielony i mam pytanko na co zwrócić uwagę jak odpowietrzyć bo sporo płynu zleci i jak patrzę jak się za to zabrać to mi slabo... Nawet po ściągnięciu rury dolotu jest nie za wiele miejsca i nie wiele widac więc proszę o radę kogoś kto to wymieniał IMG_20230903_205912.thumb.jpg.0e393e8f0f996be32883dc6e998920d1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok znalazłem wszystko czego szukałem trochę gorzej z odpowietrzeniem bo sposobów trochę jest .. nie znalazłem informacji jedynie na temat i jest mi potrzebne wiedzieć jaki oring jest w tej szybko złączce co jest metalowa zawleczka ? Wie ktoś jaki ma być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...