Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B5 1.9 TDI 110KM] moje pierwsze Audi.....


Boberro

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawde super sztuka , troszeczke razi ta lotka z tyłu ale to takie moje skojarzenie poniewaz moje CCCC (rowniez pierwsze :D ) rozni sie wlasnie tylko tym od twojego.

Za 2 dni odbieram autko od lakiernika , wrzuce fotki i zobaczymy jak to sie prezętuje z delikatnymi zmianami (sam nie moge sie doczekac :a4fan: ) m.in klamki i lusterka pod kolor

i biale kierunki boczne ... achaa a co myślicie o polakierowaniu tylnych swiatel ??? (mam tekie same jak twoje - z przed liftow

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TURBOPABLO

Witaj BOBERO!

A4-ka super, bardzo ładna.Czyściutka jakby prosto z fabryki wyjechała.Zmieniaj lampy wrzucaj fele i pokaż fotki.Pozdrawiam. :a4fan:

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 18-01-2007, 20:57 ]

witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum, w przeciwnym razie posty będą usuwane :533:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Boberro.. Piękna ta Twoja A4-eczka :one: po zmianach to już wogóle będzie tłusta.. Ja powiem że zawsze jak widzę np. taką audi jak Twoja z 96 to jestem pod wrażeniem tak cudnego utrzymania...w koncu to 11 latek :D :diabel: :diabel: :diabel:

A tak na marginesie to miło było sie dzisiaj spotkać :564: miejmy nadzieje że jeszcze nie raz :diabelek:

Czekam na dalsze efekty prac :030:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zadbany egzemplarz Ci się trafił, a o sofciku nie myślałeś :?: Miłego śmiganka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne a4 moja tez tak wyglandała po zakupie własnie jutro odbieram ja bo dałem klamki i lusterka do malowania. :) tylko dlaczego masz pokrywe od silniki od wersji 90KM a piszesz ze masz 110 KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dlaczego masz pokrywe od silniki od wersji 90KM a piszesz ze masz 110 KM?

dlaczego od 90 konnej ... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na pewno ma 110 KM a co z tą pokrywa to nie wiem może niemcy coś pokręcili, raczej nie bede wirusował mocy mi wystarcza, a skrzynia pewnie w dupe by dostała, dzisiaj lampy przełożyłem czekam jeszcze na kierunki i zdjecia dam :diabel2:

[ Dodano: 19-01-2007, 20:40 ]

elmlody :564: też się cieszę i zapraszam pozdro :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie bede wirusował mocy mi wystarcza,

zobaczymy za kilka miesiecy ..... :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj moje A4 przeszło test na A4- fajnie brzmi he he 4200obr/min i 200 km/h i więcej nie chciało, czy ktos testował a4 110 KM na manulanej skrzyni ile pójdzie???

lampy tylnie po II lifcie już siedzą, czekam na kierunki i daje fotki :diabel:

spanky-a co na zawirusowanie powie skrzynia?, mam automata..... :diabel2:

stwierdziłem że lotke zostawiam!, szukam alusów 16 albo 17 cali, ale boje sie że 17 cali wpłyną na osiągi i mniejszy komfort, w gre wchodza tylko oryginlane felgi audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego leciałem z Essen na autobanie max mnie się udało 205 km/h , ale podobno i 210 lub nawet 215 AFN poleci, ale na 100% tego nie wiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj moje A4 przeszło test na A4- fajnie brzmi he he 4200obr/min i 200 km/h i więcej nie chciało, czy ktos testował a4 110 KM na manulanej skrzyni ile pójdzie???
Ja kolego leciałem z Essen na autobanie max mnie się udało 205 km/h , ale podobno i 210 lub nawet 215 AFN poleci, ale na 100% tego nie wiem!

tylko że to jest prędkość licznikowa :) rzeczywista jest na climatroniku :P 215 ja poleciałem z dużej górki na autobahnie ale faktyczna prędkość to koło 200 :D

A Virusa sie nie bój :) więcej mocy oznacza mniej kg/KM czyli chyba lepiej nie :?:

noa jak masz więcej mocy to nie musisz odrazu spod każdych świateł na piskach ruszać :) mnie wirusek spalanie zmniejszył no a jakie przyspieszenie teraz jest :D:D:a4fan: i Automat jest wytrzymalczy niż manual z tego co czytałem na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...