Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki do halogenów


piotrek27

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie żarówki zamontować do halogenów audi A4 B6 AVANT? Obecne świecą na żółto.. a będę wykorzystywane do jazdy dziennej więcej pasuje je wymienić. Możecie coś polecić bo jest ich mnóstwo na internecie i nie wiem, co wybrać..

Tam idą H11?

Będę miał zamontowany przekaźnik , który będzie uruchamiał automatycznie halogeny po starcie silnika, gdy osiągnie odpowiednie ładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla takich jak ty to juz za sam pomysl powinni zabierac dowod rejestracyjny. dlaczego masz uzywac halogenow jako swiatel dziennych. halogeny dzialaja jak swiatla drogowe,rozproszaja strumien swiatla we wszytskich kierunkach,przy czym oslepiaja kierowcow jadacych z przeciwka. nie znasz przepisow wiec : swiatla przeciwmglowe przednie uzywamy w warunkach gdzie widocznosc spada ponizej 50 metrow. zaloz sobie listwy ledowe,one maja wbudowany przekaznik.jak zapalisz auto to wlacza sie ledy.zapalisz swiatla mijania,zgasna ledy. trafisz na wrednego policjanda,uwierz mi zabierze ci dowod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inną sprawa to nie warto rezygnować z halogenów , jesienią bardzo się przydają . Dla kierowcy to nawet większy pożytek z halo niż z dziennych. Jeśli już tak bardzo chcesz dzienne to montuj listwę led jak piszą koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślę to jeszcze, ale napewno halogeny nie oślepiają, mam kilku znajomych którzy mają taki właśnie mod i nikogo to nie oślepia!! Już bardziej oślepia Xenon. Drugą opcją nad którą się zastanawiam do moduł długie na 30% swojej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie nie ma holologacji na dzienne.

Wiąże się z tym utrata dowodziku lub brak piecząteczki na przeglądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślę to jeszcze, ale napewno halogeny nie oślepiają, mam kilku znajomych którzy mają taki właśnie mod i nikogo to nie oślepia!! Już bardziej oślepia Xenon. Drugą opcją nad którą się zastanawiam do moduł długie na 30% swojej mocy.

to malo jezdzisz jesli twierdzisz ze nie oslepiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...