Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odcięcie zapłonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"no tak, ale te zabezpieczenia nigdy w 100% nie daja pewności, wiec lepiej wykupic mini AC, kwota smieszna a spisz spokojnie"

Właśnie wycenili mi mini AC w PZU na 625zł na rok :) - kuszące

I jeszcze jedno pytanie.

Czy do Audi 2001 B6 rok musi byc alarm z obsługą cyfrowej magistrali CAN ?

SEO PERFECT czy SEO PERFECT CAN ?

Czy w Audi A4 B6 2001 jest CAN ?

Wyczytałem gdzieś, że montowanie bez CAN-a może rozwalić kompa i inne podzespoły. Czy to prawda?

Opublikowano
"no tak, ale te zabezpieczenia nigdy w 100% nie daja pewności, wiec lepiej wykupic mini AC, kwota smieszna a spisz spokojnie"

Właśnie wycenili mi mini AC w PZU na 625zł na rok :) - kuszące

I jeszcze jedno pytanie.

Czy do Audi 2001 B6 rok musi byc alarm z obsługą cyfrowej magistrali CAN ?

SEO PERFECT czy SEO PERFECT CAN ?

Czy w Audi A4 B6 2001 jest CAN ?

Wyczytałem gdzieś, że montowanie bez CAN-a może rozwalić kompa i inne podzespoły. Czy to prawda?

jak bedziesz zamawiał to znies udział własny, nie duza róznica w ubezpieczeniu a jak cos to wiecej dostaniesz :)

Opublikowano

Dzięki za informacje.

A czy ktoś wie czy w Audi A4 B6 2001 jest CAN ? ewentualnie jak to sprawdzić ?

Napisałem do SEO PERFECT - Odpisali mi:

"Do tego rocznika wystarczy analogowy SEO Perfect."

Także temat rozwiązany.

Wszystkim dziękuje za pomoc i porady.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam dla zainteresowanych jak odciac we wtyczce OBD II odpowiedni pin by nie dalo sie podpiac pod kompa i wylaczyc IMMO wystarczy zrobic ukryty wylacznik pinu nr. 7

Styk Funkcja Styk Funkcja

1 nie podłączony 9 nie podłączony

2 linia PWM+ lub VPW(SAEJ1850) 10 linia PWM- (SAEJ1850)

3 nie podłączony 11 nie podłączony

4 GND (masa akumulatora) 12 nie podłączony

5 GND (masa sygnałowa) 13 nie podłączony

6 linia CAN+ (ISO11519) 14 linia CAN- (ISO11519)

7 linia K (ISO9141-2, ISO14230-4) 15 linia L (ISO9141-2, ISO14230-4)

8 nie podłączony 16 -12V (napięcie akumulatora)

ZLACZe_OBD_II.jpg

Opublikowano

a co ci to da?? zostaje jeszcze dostep przez licznik i radio :) najlepiej w obd na pinach diagnozy podlaczyc +12v :)

  • 2 lata później...
Opublikowano

Robił ktoś juz odcicie OBD2 w b7 ja właśnie myślę jak to zrobić może ktoś poda cos na PW. A może ktoś z śląska jest kto ogarnie temat ..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No to co w końcu odcinać? Leży u mnie gdzieś jakiś multiblok czy coś takiego, dotykasz dwóch ukrytych punktów i robi przejście. Tylko co przerwać w B7 1.8t gaz ???

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Alarm dodatkowym kluczem czy bez kupować ? Myslalem coś o Seo zwykly ?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam. Czy ktoś z kolegów pomógł by mi zrobieniu przerwy komunikacji na OBD? (A4 B8)Dodatkowo chciałbym założyć blokadę zapłonu. Czy ktoś z kolegów z forum ogarnia takie coś (oczywiście odpłatnie) lub może polecić kogoś z Poznania lub okolic? Z góry Wielkie dzięki  za podpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Nigdzie nie mogę znaleźć gdzie w a4 b7 bpw znajde przewód od odcięcia zapłonu. Z tego co znalazłem to to, że ma być czarny. Czy lepiej przeciąć pompe paliwa.

Opublikowano
2 godziny temu, akj123 napisał:

Nigdzie nie mogę znaleźć gdzie w a4 b7 bpw znajde przewód od odcięcia zapłonu. Z tego co znalazłem to to, że ma być czarny. Czy lepiej przeciąć pompe paliwa.

Nie mozesz znaleźć bo nikt nie napiszę jak odcina zapłon w swoim aucie na ogólnodostępnym forum. Kombinuj.

Opublikowano
38 minut temu, Grzyb01 napisał:
Nie mozesz znaleźć bo nikt nie napiszę jak odcina zapłon w swoim aucie na ogólnodostępnym forum. Kombinuj.

A może ktoś rozpisać przewody od stacyjki na kolory i funkcję ? Ewentualnie który przeciąć aby auto nie odpaliło i nie generowało błędu.
 

Edytowane przez akj123

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.