Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 ARG] Jaki gaz do 1.8 możecie polecić


Chuck93

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie juz spokój panowie nie trzeba filozofii żeby sprawdzić w mecie ceny grafów do gazu. Zapytaj się cwiary czy On za 1800 założy gaz i wystroii go. Jeden człowiek spędzi przy tym 2-3 dni wiec zarobek przy 1800zl i dobrych gratach to pojęcie obce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja potwierdzę bo widziałem - pod maską porządek , auto bardzo dobrze jeździło , ale Arek ty wtryski miałeś jakieś niebieskie OMVL chyba...

no tak miałem :) ale ja i tak nie żałowałem ;]

Dajcie juz spokój panowie nie trzeba filozofii żeby sprawdzić w mecie ceny grafów do gazu. Zapytaj się cwiary czy On za 1800 założy gaz i wystroii go. Jeden człowiek spędzi przy tym 2-3 dni wiec zarobek przy 1800zl i dobrych gratach to pojęcie obce.

kolego każdy ma inne ceny i każde miasto walczy o klienta prawda? Ja założyłem taką instalacje i nie żałuje i auto jeździło że hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Arek miałeś OMVL Reg Fast :P Instalka z tego co pamiętam była taka jak moja. Akurat Ty dostałeś w tej cenie dobre graty do tego silnika, ale najczęsciej ludzie dostają najtańszy wtrysk i reduktor do niższej mocy niż powinien być.. A o strojeniu podczas jazdy nie wspomne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Arek miałeś OMVL Reg Fast :P Instalka z tego co pamiętam była taka jak moja. Akurat Ty dostałeś w tej cenie dobre graty do tego silnika, ale najczęsciej ludzie dostają najtańszy wtrysk i reduktor do niższej mocy niż powinien być.. A o strojeniu podczas jazdy nie wspomne

Damian gazownik a gazownik nie jest równy zakładałem w Poznaniu bo wiedziałem że pewny facet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem nowy i chciałbym zamontować gazik w a4. Możecie polecić jakiegoś dobrego gazownika w okolicach Tczew-Malbork-Starogard Gdański?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem nowy i chciałbym zamontować gazik w a4. Możecie polecić jakiegoś dobrego gazownika w okolicach Tczew-Malbork-Starogard Gdański?

pisz na pomorskich albo poszukaj na forum jest taki temat polecane zakłady LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mojego zapodaję Stag 400 i hana co dalej? piszecie że bez listwy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani stag 400 ani hana

Stag qbox + barracuda+ kme tur lub zavoli

czemu nie 400 i barracuda droższa?

silnik bez turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czemu nie 400

bo to jest do diesla,

jak już to Stag 4 lub QBox i Barracuda bo jest tak samo dobra jak Hana i jest polska,

Hana robi sie coraz bardziej awaryjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zamieszałem w temacie w takim razie Stag 4 i się okaże jutro co do tego Dzięki za zainteresowanie pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zamieszałem w temacie w takim razie Stag 4 i się okaże jutro co do tego Dzięki za zainteresowanie pozdrawiam :hi:

jak instalacja ? ja miałem takie w aucie i nie żałowałem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zamieszałem w temacie w takim razie Stag 4 i się okaże jutro co do tego Dzięki za zainteresowanie pozdrawiam :hi:

jak instalacja ? ja miałem takie w aucie i nie żałowałem ;]

dopiero zaczynam jeździć mam zrobić tyś km i podjechać na sprawdzenie Jak na razie spoko temperaturę mi ustawił na 30 stopni Jakiegoś spadku mocy nie zauważam oby tak dalej a zł zostaną Polecę w trasę w weekend to będę miał większe porównanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak,potrafisz powiedzieć soć więcej?

spalenie,moc ,,, ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc taka sama bynajmniej nie czuję róznicy temperature ustawił na 30 stopni spalanie miałem na trasie około 9 w mieście do 12

zrobiłem dopiero 1100 km po tysiaku mam podjechać na kontrolne podłączenie kompa już żałuję ze tak długo odwlekałem instalacje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem u siebie staga 4 i nie żałowałem butla w kole niebieski wtryski i śmigało że hej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag 4 eco i czerwone wtryski hana nie czuję różnicy znacznej jak miałem w poprzednim aucie 2 generacji gaz to była masakra

( co do eco to widzę że znawcy kręcą nosami że lepszy plus ale to temat rzeka)


butla w kole i wlot podlenku lpg koło korka pb :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam instalke Stag 4 , wtryski czerwone Valteki , dałem tylko 1900 i na lpg śmigam jak na benzynie.
Pytałem gościa o jakieś lepsze wtryski czy może dać do zestawu on polecił Barracudy za dopłatą 200 zł , ale akurat nie miałem przy sobie tyle kasy i zostało tak jak jest.
Też zakładany w wielkopolsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...