Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak sprawdzić czy mam grzane lusterka?


Litai

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki w przyblizeniu bylby kozt zamontowania grzanych bo takowych u mnie nie ma, a przydalyby sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki w przyblizeniu bylby kozt zamontowania grzanych bo takowych u mnie nie ma, a przydalyby sie

Pytasz o same lustra czy instalacje tez?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze same lustra wystarcza a kable sa juz puszczone, ale jak nie to lipa wiec ile taka przyjemnosc chodzi mi o wszystkie graty które będa potrzebne do zamontowania grzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 masz instalacje w lustrach. Kupujesz grzane wkłady i cieszysz się nowym modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc zostaje tylkokwestia zakupu, to się np nada:http://allegro.pl/wklad-lusterka-lewy-audi-a4-b6-b7-00-08-ogrzewany-i4682144843.html ? Aha i czy będę musiał odkręcać cłkowiie lusterko, cy wystarczy tylko wkład podważyć? Bo męczenie się z włożeniem lusterka na swoje mejscce pod uzczelke od drzwi nie uśmiecha mi się już raz to przerabiałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciąga się sam wkład.

Jednocześnie odradzam ściąganie wkładu tylko po to żeby sprawdzić czy są ogrzewane!

Lepiej sprawdzić w kodach wyposażenia bądź dotknąć ręką po włączeniu ogrzewania szyby tak jak pisali koledzy ponieważ często te szkła przy ściąganiu lubią pękać jak ktoś jest nerwowy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszta są takie dwie maty grzewcze po 8.50 oraz pięć metrów kabla 10 zł czas pracy dwie godziny razem z odklejeniem mocowania od lustra i przyklejenia maty efekt bezcenny montowalem w swoich dwóch a4

Nitro nie w każdym b6 są grzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszta są takie dwie maty grzewcze po 8.50 oraz pięć metrów kabla 10 zł czas pracy dwie godziny razem z odklejeniem mocowania od lustra i przyklejenia maty efekt bezcenny montowalem w swoich dwóch a4

Nitro nie w każdym b6 są grzane

w B6/B7 instalacja pod grzane lustra jest fabrycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lusterko dasz max w dół i na zewnątrz to będziesz już widział konektory - tylko uwaga, nie grzane wkłady zamiast pinów mają plastikowe gniazda, które trzymają konektorki i można się nabrać. Trzeba spróbować to rozłaczyć (jakimś drucikiem np. :kox:), konektor na "pustym pinie" wyjdzie praktycznie bez oporów.

Jak ściągasz szkło to poświeć sobie latarką i tą linijkę, śrubokręt czy co tam weźmiesz opieraj o plastik, a nie taflę szkła.

Dobra więc zostaje tylkokwestia zakupu, to się np nada:WKĹAD LUSTERKA LEWY AUDI A4 B6 B7 00-08 OGRZEWANY (4682144843) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. ?

Nie wiem jak ten ale ja kupiłem w Intercarsie za ~30pln i powiem szczerze jedna wielka chińszczyzna :kwasny:. Teraz czekam na ori wkłady, myślę że będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc zostaje tylkokwestia zakupu, to się np nada:http://allegro.pl/wklad-lusterka-lewy-audi-a4-b6-b7-00-08-ogrzewany-i4682144843.html ? ...

Ja brałem te lustra niedawno ale widoczność w nich jest adekwatna do ceny. Bez porównania z ori. Ogólnie nie polecam ze względu na widoczność - jest po prostu gorsza - ale grzeją jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...