Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja A4 1.9tdi narazie fabryka;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.to mój nowy nabytek,narazie fabyka ale powoli do przodu;).następujace zmiany jakie mam w planach;)oczywiscie jest to uzależnione od funduszy.oto te zmiany:

-Alumki 17cali

-listwy chromowane wokół drzwi

-nakładki chromowane na lusterka

-polerowanie wydechu

-jak pozwolą fundusze to chiptuning;)

Prosze o wasze sugestie jakbyście widzieli te zmiany;) pozdrawiam :hi:

http://s4.zapodaj.net/96911842.jpg.html

http://s4.zapodaj.net/78185005.jpg.html

http://s4.zapodaj.net/3912734.jpg.html

ttp://s4.zapodaj.net/9458804.jpg.html

Opublikowano

Ładna poliftowa A4. Zmiany, które planujesz jak najbardziej wyjdą na plus.

Powodzenia w modyfikacjach :good:

Opublikowano

bardzo ladne autko :good: widac ze zadbane :)

Opublikowano

bardzo ladne autko :good: widac ze zadbane :)

Albo ładnie zrobione :naughty: Nie no chyba źle nie jest, ale nie podobają mi się oznaczenia na tylnej klapie... troszeczkę zbyt wysoko umieszczone :decayed:

Ładne autko :good: Polift czyli duży plus :wink4: Założysz inne felgi i już będzie super :wink4: Do tych lampek zakładaj xenon, poczytaj na forum :wink4: A i silniczek też super :good:

Opublikowano

Ładne, ładne.

Co wy tak krzywo patrzycie na te felgi? Ja właśnie takie chce kupić :)

Opublikowano

Co wy tak krzywo patrzycie na te felgi? Ja właśnie takie chce kupić :)

Chyba na zimę? :tongue4::decayed: Bo na lato to bym polecał inne :przebiegly:

Opublikowano

Co wy tak krzywo patrzycie na te felgi? Ja właśnie takie chce kupić :)

Chyba na zimę? :tongue4::decayed: Bo na lato to bym polecał inne :przebiegly:

A mi się podobają i co ja na to poradzę :gwizdanie:

Opublikowano

Co wy tak krzywo patrzycie na te felgi? Ja właśnie takie chce kupić :)

Chyba na zimę? :tongue4::decayed: Bo na lato to bym polecał inne :przebiegly:

A mi się podobają i co ja na to poradzę :gwizdanie:

o gustach się nie dyskutuje :D lecz osobiście niezbyt mi sie podobają :P

Opublikowano

napewno pod maska jest AFN ... ?

sprawdz wlepke we wnece kola zapasowego .... :naughty:

Opublikowano

ładne autko ale darowałbym sobie nakładki na lusterka

Opublikowano
  • Autor

Dzięki panowie za komenty,hmm ale listw chromowanych nie odpuszcze :gwizdanie:

Autko było sprawdzane w serwisie podpiete do kompa i naprawde autko jest igiełka!!

na przeglądzie gościu tak sie nim zachwycał że szok;) poprostu moja laleczka;) pozdrawiam

p.s ide sprawdzić dokladnie ten silnik :mysli:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 14:55_________________________________________________A co do felg to narazie musze śmigać na tych bo na inne niemam chajsu :kwasny: ale juz niedługo pojawią sie lepsze napewno;)

Opublikowano

Super autko tez mam TDi 110 KM dobre silniczki

:good: powodzenia w przeróbkach :naughty:

Opublikowano

daj niuni chromowane listwy na zegary :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.