Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

drzwi zamykaja sie i otwieraja same ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem odlaczylaem akumulatro gdyz robilem silnik i w tej chwili dzialanie jest dziwne ....

jak odpale silnik to dzwi automatycznie zamykaja sie (nie mozna otworzyc z zewnatrz) po wylaczeniu silnika drzwi same sie zwalniaja ... co to moze byc ?

dzieki za inf

Opublikowano

a masz alarm fabryczny czy dokładany ??

Opublikowano
Witam, mam problem odlaczylaem akumulatro gdyz robilem silnik i w tej chwili dzialanie jest dziwne ....

jak odpale silnik to dzwi automatycznie zamykaja sie (nie mozna otworzyc z zewnatrz) po wylaczeniu silnika drzwi same sie zwalniaja ... co to moze byc ?

dzieki za inf

Ja mam alarm dokładany i jest to normalne (Opcja ustawienia programu), że po przekręceniu stacyjki po 5sek. następuje blokowanie drzwi(autoblokada), aby otworzyć drzwi, trzeba dwókrotnie pociągnąć klamkę

1)-odblokowuje drzwi

2)-otwira drzwi

lub wyłączyć silnik(stacyjkę).

Opublikowano
Ja mam alarm dokładany i jest to normalne (Opcja ustawienia programu), że po przekręceniu stacyjki po 5sek. następuje blokowanie drzwi(autoblokada), aby otworzyć drzwi, trzeba dwókrotnie pociągnąć klamkę

1)-odblokowuje drzwi

2)-otwira drzwi

lub wyłączyć silnik(stacyjkę).

U mnie alarm dokładany i na życzenie właczona taka opcja.

Może Ci się aktywowało po prostu :)

Opublikowano

Ja jeszcze nie mam alarmu ale chwila zabawy WAG'iem (przy sugestiach kolegów z forum) i sam aktywowałem podobną funkcję w centralu, tyle tylko, że (moim zdaniem trochę lepiej) drzwi blokują mi się same dopiero po przekroczeniu prędkości ok 20km/h a otwierają po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki lub oczywiście ręcznie.. nie musisz się męczyć z otwieraniem jak podjeżdzasz 30m po podwórku itp.

Opublikowano
Ja jeszcze nie mam alarmu ale chwila zabawy WAG'iem (przy sugestiach kolegów z forum) i sam aktywowałem podobną funkcję w centralu, tyle tylko, że (moim zdaniem trochę lepiej) drzwi blokują mi się same dopiero po przekroczeniu prędkości ok 20km/h a otwierają po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki lub oczywiście ręcznie.. nie musisz się męczyć z otwieraniem jak podjeżdzasz 30m po podwórku itp.

Jakies male HOW-TO?

I czy da sie tak zrobic u mnie??

Andrzej

Opublikowano

Ja też mam aktywowaną taką funkcję zamykania. Jest to fajna sprawa, bo często żona sama powozi kładąc torebkę na przednim siedzeniu. Jak ja wsiadam i nie chcę aby drzwi się zablokowały, to uruchamiam silnik z uchylonymi drzwiami. Po uruchomieniu zamykam furtkę i już się nie zablokują same.

Opublikowano
Jak ja wsiadam i nie chcę aby drzwi się zablokowały, to uruchamiam silnik z uchylonymi drzwiami. Po uruchomieniu zamykam furtkę i już się nie zablokują same.

Ja mam przy klamce przycisk od centrala i jak chcę to recznie tym przyciskiem otwieram wszystko lub jeżeli chcesz odblokować jedne drzwi to ciągne jeden raz za klamkę bo drugi raz oczywiście otwiera drzwi..

Opublikowano
  • Autor

oczywiscie mieliscie racje!!! hip hip hura

opcjonalnie sie wylacza te zamykanie. Alarm, montowalem foxa i wystarczy na zaplonie nbacisnac i przytrzymac dluzej przycisk i aktywuje sie opcja lub deaktrywuje ....

dziki panowie za inf

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.