Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T PB czy 1.9 Tdi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w moim przypadku wcześniej miałem dłubnięte 1.9tdi teraz latam 1.8t z LPG... koszty w paliwie porównywalne plus na obecny stan to większe auto ( avant) .

Benzynkę trzeba kręcić trochę a nie zawsze lata się ponad 200 a w dieselku przewagą jest Nm który jest osiągalny bardzo nisko.

Przy obecnych cenach lpg porównując do ON wybrałbym ON.

Opublikowano

Nie rozpatrujemy tu tylko opłacalności i samych kosztów. Ropa i tak długo się tak nie utrzyma znając życie. Gaz pewnie też ale raczej mocno w górę nie poszybuje. Z ceną ON można zejść jeszcze niżej. Ja mam pewne dojście do dobrej ropy po 4 ziko. To już jest opłacalność nie do pobicia i gaz się chowa ale to nie wszystko. 3.0 tdi już jakoś tam próbuje wykazać się kulturą (za to się sypie) ale 1.9 to cholerny traktor i nic tego nie zmieni.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

Jeśli Cię stać to bierz ON. Jazda autem to nie tylko spalanie. To przede wszystkim mnogość usterek i koszta usunięcia. Ja jak szukam dla siebie auta to przede wszystkim patrzę na to czy się psuje i jak często, co się psuje i ile kosztuje usunięcie usterek. Dla mnie spalanie jest na którymś tam miejscu z kolei. Co mi po tym że diesel spali mało jak całą oszczędność będę musiał podwoić i włożyć w usunięcie potencjalnych często kosztownych usterek. Z wieloma osobami się kiedyś kłóciłem o wyższości Diesla nad benzyną i teraz po czasie okazuje się że jednak koszta jazdy Dieslem przekraczają znacząco koszta jazdy benzyną czy tym bardziej benzyną z LPG.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli Cię stać to bierz ON. Jazda autem to nie tylko spalanie. To przede wszystkim mnogość usterek i koszta usunięcia. Ja jak szukam dla siebie auta to przede wszystkim patrzę na to czy się psuje i jak często, co się psuje i ile kosztuje usunięcie usterek. Dla mnie spalanie jest na którymś tam miejscu z kolei. Co mi po tym że diesel spali mało jak całą oszczędność będę musiał podwoić i włożyć w usunięcie potencjalnych często kosztownych usterek. Z wieloma osobami się kiedyś kłóciłem o wyższości Diesla nad benzyną i teraz po czasie okazuje się że jednak koszta jazdy Dieslem przekraczają znacząco koszta jazdy benzyną czy tym bardziej benzyną z LPG.

Popieram 100 %, mogę jeszcze dodać, że na krótkich odcinkach diesel nie nagrzeje się i w środku zimno :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.