Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podczas jazdy schładza reduktor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to jak znikło ogrzewanie to dobrze to zrobiłeś. Teraz sa juz tylko 2 opcje, reduktor albo pompa z termostatem. Reduktor to raczej bym wykluczył, bo jest bardzo nikła szansa, że to on. Nagrzewnicy nie musisz płukac, bo pisałeś ze auto grzeje jak wsciekłe. Na 2k obrotów odkrecenie odpowietrznika w małym obiegu powinno zrobic konkretną fontanne a nie ze leci albo nie leci.

Przy 2k obr. Jest fontanna jak w Las Vegas . Ale tez zauważyłem że jednak podczas szybszej jazdy ogrzewanie troche słabnie . W reduktorze jest taki duży kanał wodny że nie ma opcji aby się zapchal . Reduktor na wolnych jedt gorący . Czyli wychodzi ze pompa przy wyższych obrotach nie wyrabia.
Opublikowano

A na zacisnietym wezu i 2k obr reduktor jest zimny?

Opublikowano
  • Autor

A na zacisnietym wezu i 2k obr reduktor jest zimny?

Jak wróciłem z przejazdu to był zimny . Po chwili na postoju się zagrzał jak zwykle.
Opublikowano

Termostat się nie zamyka?

Opublikowano
  • Autor

Termostat się nie zamyka?

Jeżeli by się nie zamykał automatycznie podczas szybszej jazdy spadała by temp . nawet podczas normalnej jazdy też by się nie dogrzewał
Opublikowano

A temperatura spada podczas szybszej jazdy? Bo podczas wolniejszej, nie koniecznie będzie spadać. Wystarczy, że się nie domyka. Spróbuj wymacać węże na postoju. Czy za termostatem też robi się ciepły zanim się powinien otworzyć

Opublikowano
  • Autor

A temperatura spada podczas szybszej jazdy? Bo podczas wolniejszej, nie koniecznie będzie spadać. Wystarczy, że się nie domyka. Spróbuj wymacać węże na postoju. Czy za termostatem też robi się ciepły zanim się powinien otworzyć

Cały czas 90 nawet przy 200 km/h . Rano dolny wąż jest zimny . Na balacie 90 s i po chwili robi się ciepły wąż od termostatu :wink:
Opublikowano

Miałem kiedyś problem po wymianie płynu chłodniczego. Podczas większej prędkości nie leciało mi ciepłe powietrze z nagrzewnicy. A w jeździe miejskiej wszystko było ok. Jak się okazało, była to wina źle odpowietrzonego układu. Nasuwało mi się takie pytanie do głowy- dlaczego nagrzewnica i parownik są połączone równolegle a nie szeregowo? Czy nie lepszy przepływ wody byłby na połączeniu szeregowym? Może tu jest wina?

Edytowane przez piotrzaba5

Opublikowano
  • Autor

Miałem kiedyś problem po wymianie płynu chłodniczego. Podczas większej prędkości

A tak jaśniej ? :decayed: : wink:
Opublikowano

Być może większy przepływ płynu robi przez nagrzewnicę a przez reduktor mniejszy bo tak wygodniej, krótsza droga itp. A przy szeregowym obieg musi być jednostajny.

Opublikowano

juz to przerabialismy jakbys przeczytal pare postów wstecz , poprzez zaciskanie weza na nagrzewnicy ...

Edytowane przez soul87

Opublikowano
  • Autor

Korek wymieniony nie pomogło , kupiłem nowy zbiorniczek i jest okej . Po zalaniu do pełna zbiorniczka okazało się że jest walniety na zgrzewie , zasysał powietrze do srodka i nie było ciśnienia na układzie .

Dzięki wszystkim za pomoc i porady :hi:

Zamykam :wink:

Edytowane przez oca69

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.