Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tani i miare spoko : http://www.ceneo.pl/29322153

Ewentualnie jego odpowiednik większy : http://www.ceneo.pl/32223475

Może być też ten: http://www.ceneo.pl/31884894

Chociaż te Samsungi fajnie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsunga już nigdy więcej.Masakra z reklamacjami itd.Właśnie niedawno się przekonaliśmy... Coś mi wczoraj gadał że oglądał jakiegoś właśnie LG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O reklamacjach nie rozmawiam bo to druga strona medalu i linia serwis - klient jest tak rożna ile ludzi w sklepie. I w sumie każda firma ma cos za uszami :) tyle ze jeba wiecej druga mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat LG troche sprzetu mam w chacie,kilka oddawałem na gwarancji(nawet kino mi się "upaliło") i nigdy nie było problemu ;) Zobaczymy co staruszek wybierze i dam znać najwyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, powiem ci ze zalezy gdzie to jedzie, bo jak jest jakis serwis lokalny to w większości sa to multiserwisy a oni maja wszystko gdzies. :)

Na rynku 4k sa jeszcze philipsy i tez sa spoko, obraz tez ładny ale jakos tak popularności nie maja ale jak chcesz moge im sie przyjrzeć bo mam na sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek a co powiesz o tym TX-50AS500E ? To taki średniak chyba z tych co omawialiśmy. Widzę że ma 100Hz i ma te 50 cali. A jak z procesorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kollego dominik, moja zona pracuje w saturnie, moze ci zalatwic znizke, jesli bedzie a czego urwac. Pojdzie z toba na dzial rtv i pracownik powie ktory dobry i szczerze doradzi. Bo tutaj duzo "ekspertow" a prawda taka, ze w sklepie najlepiej, bo widac co klienci zwracaja, co sie psuje.... chcesz? To na PW

Mowa o sarurn arkadia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja pracuje w jednej z siecie tych elektromarketow...

I wlasnie mu takiej odpowiedzi udzieliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 rdzeń tak jak AS520.

Wlasnie sie zastanawiam nad AS 520E. LG LB650V jest dwurdzeniowy? Chyba wybiore tego LGka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsunga już nigdy więcej.Masakra z reklamacjami itd.Właśnie niedawno się przekonaliśmy... Coś mi wczoraj gadał że oglądał jakiegoś właśnie LG :)

Jak wymienialem matryce bo sie kreska zrobila a telewizor byl jeszcze na gwarancji, pan w serwisie zaproponowal mi podjechanie do nich przed koncem gwarancji i wymiane kolejna matrycy, tak zeby na dluzej starczyla jak sie gwara skonczy. Pewnie dobrze trafilem, ale masz kontrprzyklad :)

Mam samsunga 5 rok i nie narzekam :)

Edytowane przez ilear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w LG LB650V.Mam go i ogólnie wszystko ok,ale jak otwierasz menu to czasem muli jakby było sporo okien otwartych...Nie wiem dlaczego.Ma tak każdy TV z WebOs-em z tego co wiem.Ponoć trzeba czekać na aktualkę :) Ojciec kupił wczoraj po sprzedaniu Samsunga Curveda LG 49UB850V i stwierdził że jest bardziej zadowolony niż z tamtego Samsunga.Żeby nie było od zawsze kupował tylko Samsungi i poprzednie 4 tv miał tej marki :) No i z tym otwieraniem menu jest to samo.Raz w miarę szybko a innym razem zamuła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lb650v ma 2 rdzenie ale te rdzenie nie sa tak wydajne i one mula bardzo w porownaniu z wysoka seria :) no niestety ale cos za cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze reszta ok.Menu czesto sie nie uruchamia ;) Dziwie sie ze w modelu wyzej-ten co ma ojciec i w kazdym z WebOs-em jest to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jakos byłem na prezentacji / szkoleniu Lg i pracowaliśmy na nowym modelu 4K i działało za***iście ale to była jakaś beta tv niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z marką philips jeśli chodzi o tv

Mam zamiar takiego kupic

http://allegro.pl/telewizor-philips-50pfh4009-88-kurier-gratis-i4846148805.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie doradzić jaki tel kupić za 2 tysiące, za 2,5tys i za 3tys zł? Szkoda mi wydawać więcej za telewizor :)

Co ma mieć?:

- powyżej 42" full HD

- ładny obraz,

- może być smart tv ale nie musi

- 4k byłoby super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten hajs bierz coś z LG a jak się uda za dobre pieniądze to Panasonica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany doradzicie?

Potrzebuje TV 50 cali w malej kasie.

Nie gram w gry, nie potrzebuje smarta

Potrzebny TV do codziennego ogladania bez wodotryskow

Czy oplaca sie zabrac ten TV w cenie 1500 bo taka byla by ewentualna obnizka....

http://allegro.pl/blaupunkt-50100hz-fullhd-soundbar-50w-okazja-i4977644163.html

TV jest z glosnikiem wartosci 200zl wiec TV kosztowal by 1300zl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...