Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ocena Chipa


Arturb6awx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie na chamowni po chipe wyszlo 154,9 KM i 405,2 Nm od 1-3 biegu ato super chodzi 4 troszke jest zmulona i przy obrotach 1700-2000 wystepuje buczenie, przed chipem tez bylo tyko jakby troche ciszej na 5 biegu rowniez i jak go tak przy mule i od 1000 obrotow dam pedal w deche autko powoli sie zbiera tylko wystepuje drganie tak jak by na skrzyni lub w okolicach wydechu. Pytanie moje jaka jest przyczyna?? Nie za duzy ten moment?? w seri bylo 127,4km i 307,2 Nm

Edytowane przez Arturb6awx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś masz nieszczelnosc w ukladzie dolotowym widac i po chipie masz zadane wieksze doladowanie i pewnie to stąd. Moge sie mylic no ale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepej zmnejszyc moment?? czy go zostawic?

A katalizator jak jest przytkany to takie buczenie nie wystepuje?

Edytowane przez Arturb6awx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na 5 biegu rowniez i jak go tak przy mule i od 1000 obrotow dam pedal w deche

A może by tak ruszać z piątki :kox::)

Jak nie chcesz zamęczyć silnika , to pedał do dechy na piątce dociskaj jak obroty będziesz miał min 2000 :naughty::hi:

I myślę że wtedy będzie się znacznie lepiej zbierać i nie będzie drgać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz go męczył na niskich obrotach, to powinien śmigać :)

Chyba że będą problemy z utrzymaniem przyczepności przedniej ośki, albo ze ślizgającym się sprzęgłem, to wtedy bym momencik troszkę zmniejszył :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 nie ten dział

2 dobrze byłoby nauczyć się jeździć / eksploatować turbo diesla, ten opis to liść w mordę dla kierowcy za niszczenie auta. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w avf przed mapowaniem po hamowni zamiast 130paru pokazalo 118km. Pierwsza mysl to nieszczelnosc ukladu dolotowego, okazalo sie jednak ze w egr urwana klapka od gaszenia zablokowala dolot w jakis 50-70 procentach. Po usunieciu usterki 134km. Po mapingu 164 i 380nm. Zbiera sie od dolu i ciagnie krutko i wolalbym miec mniej drastyczny wykres. Moze koedys to zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...